Widok

Szkoda słów !!!

Kupiłam z mężem auto z tego komisu. Mimo zapewnien ze jest bezwypadkowe okazało sie ze prawie całe jest malowane i to nie dawno. Prosiliśmy aby powiedzieli prawde i mimo wszystko zostaliśmy oszukani jesli chodzi o bezwypadkowość. Taką metodą nie wróżę sukcesu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedawca tego auto handlu to wileki oszust.Jedno szczęście nie kupiłem od niego samochodu.Sprzedawca zapewniał że samochód ma orginalna ksiązkę serwisową oraz orginalny przebieg.W ASO na podstawie VIN okazało się że silnik był kręcony a książka serwisowa podrabiana.Omijajcie ten komis szerokim łukiem.Pzdr
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzień dobry

po pierwsze bezwypadkowy samochód a przemalowany to dwa różne tematy

Pani pisze ze sprzedawca gwarantował żę samochód jest bezwypadkowy?
co Pani rozumie przez wypadek?
dachowanie samochodem czy przemalowanie np przemalowanie maski od uderzań kamyczków?

po drugie na miejscu sprzedawca ma miernik do badania lakieru możę Pani sprawdzić każdy element - to jest standardowe narzędzie w każdym komisie- wystarczy zapytać żeby udowodnili że auto nie było lakierowane:)

po trzecie jeśli samochodu nie kupuje sie w ciągu 5 minut
każdy komis pozwala sprawdzić samochód w dowolnym serwisie

po czwarte sprzedawca samochodów w komisie do końca nie zna historii samochodu, bo też kupuje od kogoś, wiec ryzyko jest że samochód dzień po zakupie może się zepsuć

po piąte kupiłem w tym komisie samochód po 1,5 roku poszukiwać, na początku byłem niezadowolony bo bałem sie tak jak Pani że jest wypadkowy itd.
natomiast użytkuje go już rok i jestem bardzo zadowolony, licze sie z tym że bieżące naprawy muszą być

po piąte jeśli sądzi Pani że używany samochód nie bedzie sie psół i nic na wstępie Pani do niego nie dołoży to duży błąd - standart to 2-6tysięcy zł w zależności jaki to samochód (rozrząd, wymiana filtrów, oleju, wymiana klocków hamulcowych może i tarcz) to podstawa

Podsumowując jeśli boi się Pani kupna samochodu polecam komunikacje miejską, przy trójce dzieci może Pani jeździć cały rok za darmo!!!
Nie bedąc uszczypliwy też mam tróje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry