Auto komis New Car

Giełdy i komisy

Gdańsk, Warszawska 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zakup auta wątek zamknięty kupiłem audi i narazie jest ok. Formalnosci bardzo szybko
~andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Szkoda słów !!! wątek zamknięty Kupiłam z mężem auto z tego komisu. Mimo zapewnien ze jest bezwypadkowe...
~JK
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam, po tygodniu od zakupu okazało się, że istalacja gazowa wymaga...
~Klient
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

zadowolony klient wątek zamknięty Formalności załatwione w trybie szybkim, na czym mi szczególnie zależało w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Rozczarowani wątek zamknięty Zajechalismy tam w dniu dzisiejszym z zamiarem kupna auta. Wysiadajac z auta...
~kubus39
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

jest dobrze!!! wątek zamknięty piękne C5 automat, 163 km, z 2010r. - minęło 7 miesięcy. 8 tysięcy i cały...
~leszek k.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Hunday Tucson wątek zamknięty Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Miałem już wcześniej...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

NIE, NIE i jeszcze raz NIE wątek zamknięty Na dzień dobry 1,5tysiąca u mechanika, głównie za sprzęgło, którego Panowie...
~Whocares
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Nie kupujcie!!! wątek zamknięty Radzę wszystkim, żeby nie kupowali w tym komisie samochodu! Nie wiadomo, co w...
~NIEZADOWOLONY KLIENT
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

ODRADZAM wątek zamknięty Kupiłam w tym komisie małe autko z jednym kluczykiem, oczywiście zapewnienia...
~ELA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

przekręcone liczniki na maxxxxxxxa !! wątek zamknięty Auta u końca żywota swoich możliwości - wymyte , wypachnione i z walniętym do...
~tępić oszustów !!
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

NIE, NIE i jeszcze raz NIE wątek zamknięty Na dzień dobry 1,5tysiąca u mechanika, głównie za sprzęgło, którego Panowie...
~Whocares
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Mazda wątek zamknięty Zdecydowanie polecam bardzo profesjonalna obsługa szczególnie podziękowania...
~zadowolony nabywca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Zakup Saaba wątek zamknięty Przeglądając ogłoszenia sprzedaży aut znalazłem godną zainteresowania ofertę...
~Wojtek z Gdyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

komis ok auto jezdzi wątek zamknięty komis ok auto jezdzi
~endriu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

STANOWCZO ODRADZAM wątek zamknięty Kupiłem od nich auto i zamiast cieszyć sie z jazdy wymarzonym autem to muszę...
~wk****ony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

O D R A D Z A M ! ! ! wątek zamknięty Samochód którego NA SZCZĘŚCIE NIE KUPIŁEM OPEL ASTRA. Tak zachwalany przez...
~Marcel
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Jestem zaskoczony i to pozytywnie wątek zamknięty Szczerze mówiąc nigdy nie miałem zaufania do komisów samochodowych. Jednak w...
~Adam z Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

zakup opla corsa rok produkcji 2006r. wątek zamknięty BARDZO DUŻY POZYTYW!!! Jako laik w zakresie motoryzacji bardzo sobie ceniłam...
~KOBIETA/OPEL
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

wbrew opini o komisach zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty kupiłem na tym komisie we wrześniu opel astra 1.9 diesel i jestem bardzo...
~MIRON
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

23

wątków

do góry