Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia i podziękowania! Chciałbym serdecznie podziękować Panu Mirosławowi, za wspaniałe przygotowanie...
~Bogusława Bernat
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 lipca 2019

Polecam Zdecydowanie polecam te szkole jazdy
~Marta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lutego 2019

Polecam instruktora pana Mirka Kurs konczylam w innej szkole. Trafilam do pana Mirka na jazdy dodatkowe,...
~Małgosia D.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 stycznia 2019

Bardzo dobra szkółka Zdałam prawo jazdy w niecałe pół roku, szybkiemu dobre przygotowanie do...
~Martyna
-

dodano: 24 grudnia 2018

serdecznie polecam Bardzo polecam szkołę kierowców "Auto-car" ponieważ dzięki niej byłem w...
~Adam Ingilewicz
-

dodano: 17 grudnia 2018

Polecam! Z czystym sumieniem polecam Wszystkim szkołe Auto-Car, a przede wszystkim...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 30 listopada 2018

Instruktor godny polecenia! Niestety kurs na prawo jazdy robiłam w innej szkole jazdy ale z instruktora...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2018

Egzamin zdany Super szkoła. W szkole odbywałam tylko jazdy dodatkowe po ktorych bez...
~A. S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Kurs robiłam w innej szkole, ale brałam jazdy dodatkowe. Polecam jeśli ktoś...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Szkoła jazdy warta polecenia. Nauka w miłej i kameralnej atmosferze....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lipca 2016

Super wątek zamknięty Fajna szkolka, ciekawe zajecia. Zdalem egzaminy za 1szym razem. Szczegolnie...
~Michal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2015

polecam wątek zamknięty W auto-car wykupiłam jazdy dodatkowe ponieważ w szkole, w której robiłam kurs...
~jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2014

Polecam tę szkołę wątek zamknięty Parę lat temu bezskutecznie usiłowałam zdać egzamin na prawo jazdy, dopiero...
~basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

NAJLEPSZA SZKOŁA wątek zamknięty Korzystałam z jazd doszkalających w tej szkółce, ponieważ nie zdałam egzaminu...
~Ada
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Dziękuję i polecam :) wątek zamknięty Skorzystałam tylko z lekcji dodatkowych,które miałam z Panem Mirosławem ale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2013

Bardzo dobra szkoła! wątek zamknięty Kurs świetnie przygotowuje zarówno do egzaminu na prawo jazdy jak i do...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2013

polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim te szkołe.. Zdawałam egzaminy już po nowych zmianach i...
~krysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Bardzo fajna szkoła. wątek zamknięty Zajęcia prowadzone są w małych grupach, każdy ma okazje do porozmawiania z...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo polecam Auto-Car. Profesjonalne nauczanie i miła atmosfera. Zadałam za...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry