Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Super szkoła .Sympatyczny Pan i świetna jazda
~Magda
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Anna Okrój - opinia Bardzo dobra szkoła, perfekcyjne przygotowanie do egzaminu i samodzielnej...
~Anna Okrój
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 kwietnia 2023

Konrad Wiśniewski - opinia Bardzo polecam szkółkę, szczególnie Pana Mirosława. Świetnie zostałem...
~Konrad Wiśniewski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Beata - opinia Polecam szkołę Auto-Car osobom, chcącym nauczyć się jeździć bezpiecznie i bez...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Lali - opinia Serdecznie polecam tą szkołę. Bardzo dobrze podejście do każdej osoby....
~Lali
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

rafał - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy chcą naprawdę nauczyć się jeździć bezpiecznie i...
~rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoły i z instruktora, z którym miałam jazdy....
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim chcącym nauczyć się sztuki jazdy, wszystkim nie wierzącym w...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Urszula - opinia wątek zamknięty Dzięki nauce w tej szkole zdałam wszystkie egzaminy za pierwszym razem, a...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Dorota Struk - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim ośrodek szkolenia kierowców Auto Car Panowie mają...
~Dorota Struk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Trafiłem do auto car na lekcje doszkalające po bardzo długiej przerwie w...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

opinia i podziękowania! wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować Panu Mirosławowi, za wspaniałe przygotowanie...
~Bogusława Bernat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam te szkole jazdy
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Polecam instruktora pana Mirka wątek zamknięty Kurs konczylam w innej szkole. Trafilam do pana Mirka na jazdy dodatkowe,...
~Małgosia D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Bardzo dobra szkółka wątek zamknięty Zdałam prawo jazdy w niecałe pół roku, szybkiemu dobre przygotowanie do...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 grudnia 2018

serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę kierowców "Auto-car" ponieważ dzięki niej byłem w...
~Adam Ingilewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Wszystkim szkołe Auto-Car, a przede wszystkim...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Instruktor godny polecenia! wątek zamknięty Niestety kurs na prawo jazdy robiłam w innej szkole jazdy ale z instruktora...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Egzamin zdany wątek zamknięty Super szkoła. W szkole odbywałam tylko jazdy dodatkowe po ktorych bez...
~A. S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Kurs robiłam w innej szkole, ale brałam jazdy dodatkowe. Polecam jeśli ktoś...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry