Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
a czy ktoś wie, gdzie teraz są instruktorzy z tej szkoły? wątek zamknięty bo podobno zawiesiła działalność. Po tylu pozytywnych postach BARDZO chętnie...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

Dziękuję panie Januszu! :) wątek zamknięty Dzięki panu Januszowi dziś udało mi się zdać egzamin. Jest to człowiek z...
~Ania K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

DZISIAJ ZDAŁAM EGZAMIN!!!!! wątek zamknięty Dzisiaj zdalam egzamin za drugim razem!!! pierwszy oblalam z wyniku mojego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

WCZORAJ ZDAŁAM EGZAMIN!!! :) wątek zamknięty Szkoła godna polecenia dla tych: - którym zależy na czasie (możliwość...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Polecam:) wątek zamknięty Miałam przerwę w zdawaniu egz przez 4 lata, wykupiłam w szkole "Barbara"12...
~Natalia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 listopada 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty Co prawda egzamin zdałam 2 miesiące temu, ale nie miałam jeszcze okazji...
~Bożena N.F.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 listopada 2009

skuteczność 100% wątek zamknięty Dzisiaj miałam egzamin - zdałam za pierwszym podejściem!!! W co nadal nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Świetna szkoła ! wątek zamknięty Witam! Polecam wszystkim serdecznie tą szkołę jazdy! Świetne przygotowanie,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 listopada 2009

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty poleca wszystkim serdecznie, przygotowanie rzeczowe i profesjonalne, nauka...
~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Wejherowo a Gdyńska"Barbara" wątek zamknięty Ludzie z poza Gdyni dużo tracą! Przed szkołą "Barbara" robiłam kurs w Szkole...
~Menia Wejherowo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 października 2009

SUPER SZKOłA wątek zamknięty Szkoła jazdy jest na prawdę SUPER. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Zajęcia...
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

POLECAM! wątek zamknięty wszystkie wczesniejsze opinie mowia same za siebie, konkretnie a co...
~Marcin88
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Aneta - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę jazdy "Barbara". Kurs przeprowadzony bardzo szybko i...
~Aneta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Polecam wątek zamknięty Chwalę sobie kurs odbyty w tej szkole, efektem prawo jazdy do odbioru w...
~Daniel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

POLECAM JAK NAJBARDZIEJ wątek zamknięty Profesjonalne podejście do kursanta. Pomoc w opanowaniu zdenerwowania w...
~Katarzyna K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2009

Polecam! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem :) Polecam szkołe i przede wszystkim pana...
~ostrysurfer
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Świetna szkoła !!!!! EGZAMIN ZDANY ZA 1-SZYM RAZEM !!!! wątek zamknięty Dziękuje pracownikom szkoły jazdy Barbara za to, że dzięki nim zdałem egzamin...
~Michał Sachetti
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

I tak oto mamy 8 cud...;) wątek zamknięty Witam Witam wszyscy, którzy macie wątpliwości...-Pan Janusz -nieoceniony...
~Joanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2009

Zdałem za pierwszym razem wątek zamknięty Polecam tę szkołę, podejście profesjonalne, godziny elastyczne, cena...
~Krzysztof O.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

Monika - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam tę szkołę jazdy;)!!! Egzamin zdałam za drugim razem......
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
144

postów

144

wątków

do góry