Szkoła Językowa Explora

Szkoły językowe

Gdynia, Chylońska 130B/0.2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna Kreft - opinia Szczerze mogę polecić naukę języka angielskiego w Szkole Językowej Explora,...
~Joanna Kreft
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2022

Honorata - opinia Jest to szkoła godna polecenia. Pasja, cierpliwość, a przy tym ogromna...
~Honorata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Gabrysia - opinia Z oferty Szkoły Językowej Explora korzystam od wielu lat, ceniąc sobie...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2022

Kasia Dampc - opinia Świetna szkoła językowa. Profesjonalnie, z indywidualnym podejściem i w miłej...
~Kasia Dampc
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

OlaM - opinia Szczerze polecam . W szkole są zajęcia dla dzieci, przygotowujące do...
~OlaM
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Kamila - opinia Serdecznie polecam szkole językową Explora. Profesjonalni wykładowcy,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

Magdalena - opinia Bardzo polecam Szkołę Explora, profesjonalne podejście do uczniów, miła...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Marcin W. - opinia Córka i syn od kilku lat uczęszczali na zajęcia u Pana Marcina. Syn z języka...
~Marcin W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Monika - opinia Polecam, nauczyciel z pasją,niesamowite podejście do dzieci
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Katarzyna - opinia Syn chodził chętnie na zajęcia tylko do Pana Marcina ! 100 % na egzaminie z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Ania - opinia Zajęcia prowadzone profesjonalnie zarówno stacjonarnie jak i zdalnie. Program...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Łukasz - opinia Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Szkołę Językową Explora Marcina...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Alicja Cisoń - opinia Jedna z najlepszych szkół językowych w Gdyni! Przez kilka lat chodziłam do...
~Alicja Cisoń
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

MJ - opinia Uczyłem się w szkółce przez prawie 5 lat, mój poziom języka angielskiego...
~MJ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry