MaKai

Joga Szkolenia

Gdańsk, Opacka 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia wątek zamknięty Solidna dawka energii i wyjątkowa szansa na poznawanie swojego organizmu i...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Cudnie, ale za mało wątek zamknięty Gdy zaczynałam przygodę ze szkołą, zajęcia odbywały się 4 razy w tygodniu....
~Martyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

joga nie jest nuda ! wątek zamknięty zmęczona i spocona...nie tak wyobrażałam sobie jogę ! Bedę chodzić...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Super wątek zamknięty Polecam gorąco, bo jest super ! Bardzo się bałam pierwszych zajęć bo jestem...
~Iwetta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

byłam i polecam wątek zamknięty i już bedę chodzić :) ! Bałam sie jogi, bo tyle sie mówi o tym,że jest...
~ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

JOGA DLA KAŻDEGO:-) POLECAM wątek zamknięty W Szkole Jogi MaKai ćwiczę od ponad 6 lat co w znacznym stopniu uzdrowiło...
~Teraz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Polecam, wątek zamknięty ponieważ chodzę tu długo, akurat tyle, by polecić. Zajęcia 1,5 h mijają...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

M - opinia wątek zamknięty joga w bardzo dobrym klimacie (szczególnie przy świecach;) ) dużo się tutaj...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Patrycja - opinia wątek zamknięty W poszukiwaniu odpowiadających mi zajęć jogi zwiedziłam kilka miejsc w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% Siła pozytywnej energii od prowadzącej jest w stanie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre zajęcia. Jest dynamicznie, trenerka wszystko szczegółowo...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

bardzo fajnie wątek zamknięty profesjonalnie i miło ! Polecam
~Krystyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

Jo, joga-yoga! wątek zamknięty Doskonała forma relaksu, można przy tym popracować nad pozornie...
~Kalina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

Klimat wątek zamknięty Bylo fantastycznie. Poszłam z kolezanką na jogę pierwszy raz. Balysmy sie ze...
~Magda i Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 maja 2009

super joga wątek zamknięty Bardzo mi sie spodobała atmosfera na zajciach. Instruktorka pokazuje i...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry