Widok

Szkoła Pływania i Nurkowania ARGONAUT do której chodzę i nie tylko ja....

Uczęszczam do ARGONAUTÓW juz kolejny rok , ukończyłem wiele kursów prowadzonych przez tą szkołę oferowaną. Moja Córka ma teraz prawie roczek i uwielbia zabawę w wodzie , więc zapisałem ją do Pani Ywetty na naukę pływania . Bardzo sympatyczna i dobrze zorganizowana kadra.Wiem co mówię , ponieważ współpracuję ze Szkołą Pływania i Nurkowania ARGONAUT już prawie 10 lat i nigdy się na nich nie zawiodłem ,są godni zaufania a przez to godni polecenia, tym tak jak ja cenią solidność i profesjonalnie prowadzone lekcje czy kursy.Cenie również podejście Pani Ywetty i Pana Tomka Dobroczek,dzięki nim wiem , iż nauczyłem się pływać , NURKOWAć ORAZ UDZIELAć PIERWASZEJ POMOCY.To naprawdę Szkółka z klasą,osoby pracujące tam mają pojęcie o pływaniu,nie mówiąc już o postępach dzieci które są widoczne gołym okiem...!Wspaniali ludzie,miła atmosfera a przede wszystkim zero problemów. To już by wystarczyło, ale widać, że to naprawdę fachowcy i w dodatku przykładają się.Poprostu Bardzo Dobra Kadra Instruktorska i Trenerska- miła, wymagajaca, dobrze wyszkolona, skutecznie szkoląca, mająca postępy w nauce .
Moja ocena
obsługa: 6
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nauka Pływania Aqua Aerobic Fitness Kursy Nurkowania Pierwszej Pomocy w Gdańsku

Nie ma co gadać,MEGA Szkoła PŁYWANIA i NURKOWANIA wystarczy zobaczyć jak uczą. http://www.youtube.com/resu...gby komuś nie działał link wystarczy wejść na you to be i wpisać (Dobroczek) Kliknij na poniższy Link i Zobacz Jak Prowadzą ARGONAUCI Zajęcia Na Pływalni Krytej/Basenie Pływackim ,Lekcje Nauki Pływania Dla Dzieci , Niemowląt ,Młodzieży i Dorosłych; AQUA AEROBIC/FITNESS ,Kursy NURKOWANIA PADI IANTD,KURSY PIERWSZEJ POMOCY EFR i DAN. http://www.youtube.com/results?search_query=dobroczek&search_type=&aq=f
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
indywidualne podejście do każdego człowieka, bardzo życzliwa atmosfera , nauka pływania i potem doskonalenie bez presji , wielkie zaangażowanie trenerów. Polecam wszytkim niezdecydowanym.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry