Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Budynek ruina, teren dookoła szkoda słów. Szkoła niby trzyma poziom ale tylko...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Rodzic - opinia Po zerówce w publicznej szkole bardzo miłe zaskoczenie - bardzo dobry kontakt...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Agnieszka Pawlak - opinia Chciałam ale niestety nie mogę nic dobrego o tej szkole napisać. Kompletny...
~Agnieszka Pawlak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Znakomita szkoła wątek zamknięty Jestem mamą tegorocznej pierwszoklasistki. Szkoła jest wspaniała- świetnie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Polecam dać 6 latka do I klasy tutaj wątek zamknięty Moim zdaniem jeśli oddają Państwo dziecko do I klasy to tylko do szkoły...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

POLECAM wątek zamknięty Witam bardzo ładny teren wokół szkoły. Obok szkoły powstał nowy park...
~Agnieszka Wolska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Szkoła warta polecenia. Bardzo dobry poziom nauczania angielskiego. Angielski...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam Szkołę Podstawową Lingwista. Cudowna rodzinna atmosfera, wszyscy...
~rodzic aktualny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Czy coś się zmieniło??? wątek zamknięty Zastanawia mnie brak aktywności na forach dotyczących tej szkoły podstawowej....
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

MASAKRA!!!! wątek zamknięty Jestem mama jednego z uczniow tegorocznej zerowki. Plan zajec niezwykle...
~zbulwersowany rodzic
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2008

Konkurs Wspaniały Świat Turcji wątek zamknięty Do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Lingwistę namówiła nas...
~rozczarowana mama
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2010

niezadowolony wątek zamknięty Zabrałem stamtąd dziecko. Szkoła-nie szkoła.Wszystko robione na pokaz,...
~Man
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Naprawdę warto wątek zamknięty Naprawdę warto dać swojemu dziecku możliwość nauki w tej szkole podstawowej....
~Ryszard
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

fajna szkoła wątek zamknięty Fajna szkoła. Polecam wszystkim. Fajna atmosfera, nauczyciele dobrze uczą i...
~Aśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

zadowolony wątek zamknięty Lingwista to szkoła, w której moja córka spełnia swoje oczekiwania....
~Zenek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

tata na tak! wątek zamknięty Mój syn chodzi do tej szkoły. Jestem na tak! Warto posłać dziecko do szkoły...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Super szkoła wątek zamknięty Szkoła bardzo mi się podoba. Wygląd jest ok, nauczyciele dobrze uczą. Są...
~Zibi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Nie żałuję wyboru szkoły wątek zamknięty Moja córka uczęszcza do ostatniej klasy szkoły podstawowej. Dzięki Lingwiście...
~Dominika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Polecam Lingwistę wątek zamknięty Mój syn dobrze wspomina Lingwistę. Nauka na poziomie, czyste łazienki,...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Nie mogę powiedzieć źle o szkole wątek zamknięty Mój syn chodzi do klasy IV i jest bardzo zadowolone z oferty edukacyjnej...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

28

wątków

do góry