Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoły podstawowe

Sopot, Armii Krajowej 50/54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tika - ocena Po zmianie szkoły na sp1 w sopocie w końcu dziecko przychodzi zadowolone ze...
~Tika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Kamik - opinia Najgorsza szkoła wśród podstawoówek w Sopocie. Gdyby były mistrzostwa w...
~Kamik
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 marca 2023

Sp1 sopot wątek zamknięty Nie rozumiem dlaczego tu tyle zlych opini o tej szkole szkola jak kazda inna...
~Maryla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

tragedia wątek zamknięty Proszę powiedzieć co tam robi pani pedagog chyba się nudzi bo moim zdaniem...
~monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Szkola bezpieczna wątek zamknięty Moje dziecko chodzilo dotej szkoly przez 6 lat wiedzialam ze jest bezpieczne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

ciekawa szkoła -zajecia dodatkowe wątek zamknięty Szkoła mająca duzo zajęc dodatkowych dla klas 1-3. Ko la teatralne...
~asia 34
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Super szkoła! wątek zamknięty Aktualnie jestem w klasie 6. Otoczenie przyjazne. Wyposażenie cudowne...
~AniaF
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Hmm... wątek zamknięty Nie powiem, że jest to zła szkoła. Nauczyciele są bardzo mili i myślę, że...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Szkoła ok wątek zamknięty Całkiem dobra szkoła, mam drugie dziecko w niej. Wyposażenie bardzo dobre,...
~Jerzy
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Wspaniała szkoła z zasadami, rodzinną atmosferą i zaangażowanym personelem wątek zamknięty Sopocka Jedynka pokazuje, że nie trzeba posyłać dziecka do szkoły prywatnej,...
~Iwona
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Szkoła SP 1 Sopot wątek zamknięty do niedawna tak jak i większość Państwa miałam pozytywną opinię o tej szkole,...
~Zdesperowana Mama 6-latka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Mama wątek zamknięty Ogolnie Szkola jest przyjemna.Panie w swietlicy bardzo sie staraja,pomagaja i...
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

Szkoła z b.dużą ilością zajęć wątek zamknięty Nauczyciele oferują bardzo szeroki zakres zajęć w ramach godzin edukacyjnych,...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

SP 1 - bezpieczna i przyjazna wątek zamknięty Szkoła bardzo przyjazna uczniom i rodzicom. Dużo ciekawych zajęć...
~gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

sp1 sopot to dobra szkola wątek zamknięty Witam potwierdzam co zosia napisała sp1 sopot to mała kameralna szkoła gdzie...
~mARYSIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

Sp1 Sopot szkola moich dzieci wątek zamknięty szkola pelna zycia duzo zajęc pozalekcyjnych wspaniałe kolo muzyczne dla...
~Zosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

SSP nr 1 wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, a przede wszystkim przyjazna dla uczniów (co jest...
~Free
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

17

wątków

do góry