Szkoła Podstawowa nr 55

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Wol­no­ści 6a

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super szkola wątek zamknięty tam jest super najbardziej mi sie podobaja zaiecia z informatyki wchodzimy...
~natka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Ok wątek zamknięty Szkoła nie jest zła przynajmniej mi nie przeszkadza . ! ..Już od trzech lat...
~Barbie
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 września 2009

hejka wątek zamknięty hejka ja jestem uczennicą tej szkoły 6 b je za rok do gimnazjum
~angelika:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 października 2008

Kochana szkółka. wątek zamknięty Jestem absolwentem tej szkoły podstawowej. Spędziłam tam dużo wspaniałych...
~Nika Z.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2008

.... wątek zamknięty Jestem uczniem klasy IV c chodze do tej szkoly 4 lata,a jeszcze bede chodzic...
~Michalek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2008

martyna - opinia wątek zamknięty ja byłam uczennica klasy 6b w tym roku odeszłam bo ide do gimnazjum ale tak...
~martyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

... wątek zamknięty Jestem uczennicą 6a(jak dziewczyna pode mną).Jest to naprawde kochana...
~Agata Karpińska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 lutego 2008

Kochana Szkółka.! <33333 wątek zamknięty Jestem uczennicą klasy 6a. Powiem ,że szkoła jest wspaniała... A tak o...
~Magdalena Badziąg
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 stycznia 2008

MAMA - opinia wątek zamknięty pANIE WOŻNE MNIEJ KRZYCZEĆ NA NASZE DZIECI! BEZ WZGLEDU NA TO CZY KTÓRAŚ Z...
~MAMA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

osek - opinia wątek zamknięty Chodzę tam (niedługo skończę) i muszę powiedzieć że u mnie w klasie są 3...
~osek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry