Widok

Szkoła Policealna

Nova Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. Temat dostępny też na forum:
ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!!! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne w Olsztynie. Mamy bogatą ofertę kształcenia. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy nasze promocyjne kierunki:
- Technik administracji 0 zł
- Technik bezpieczeństwa i higieny pracy 0 zł
- Techniki informatyk 0 zł
- Technik usług kosmetycznych 0 zł
- Technik masażysta 0 zł
- Technik elektryk 199 zł/m-c
- Technik logistyk 159 zł/m-c
- Asystent nauczyciela przedszkola 109 zł/m-c
- Instruktor fitness 109 zł/m-c
- Manicurzystka/pedicurzystka 109 zł/m-c
- Specjalista do spraw dietetyki 99 zł/m-c
Zapisujemy również na drugi i trzeci semestr Liceum ogólnokształcącego, Technika informatyka i Technika BHP oraz na trzeci semestr Technika usług kosmetycznych.
Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
lub pod numerem telefonu 89 512 20 22, 796 400 142.
NOVA Centrum Edukacyjne
Plac Jana Pawła II 4
10-102 Olsztyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jeśli ktoś się zastanawia czy to dobra szkoła to ja jak najbardziej daje plus, jest na serio duży wybór kierunków również tych bezpłatnych, szkoła w super lokalizacji, mam dwa kroki do galerii, różnych barów itp (KFC) jak i również blisko na dworzec, poza tym jest dobre połączenie z dworcem, przystanek widać przez okno :) a co do samego nauczania to tez jest spoko, nauczyciele ugodowi i nigdy nie ma z niczym problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak dla mnie lepszy cosinus, pomimo tego że ma chyba mniej kierunków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzę do Novej na technika usług kosmetycznych. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Szkoła ma super pracownię, kadra dobrze wykwalifikowana, zajęcia bardzo ciekawe. W sekretariacie bardzo miłe panie, które zawsze pomogą i nie ma najmniejszych problemów jak ma się do załatwienia indywidualne sprawy. Polecam, zwłaszcza że te kierunek darmowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

a jak jest u Was z opłatami? płaci się za coś?
bo wiem że cosinus to darmowy jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakim kierunkiem konkretnie jest Pan zainteresowany?
zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (89) 512 20 22 chętnie odpowiemy na każde pytanie i służymy pomocą w wyborze kierunku odpowiedniego do Pana predyspozycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

również polecam nova, różne opinie słyszałem na temat tej szkoły ale wiadomo każdy gada co chce, zależy kto czego szuka i oczekuje, szkoła pod kątem nauczania jest na pewno bardzo doba, a to chyba najważniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

klaudunia01, Karolinka, Damian mają taki sam adres IP. Opinie fake-owe. Pozdrawiamy dział marketingu Nova :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

się znalazł informatyk;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesuje mnie kierunek technik ochrony osób i mienia. W cosinusie w ramach kierunku jest m.in kurs samoobrony i strzelania, więc oferta wydaje mi się być ciekawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajna opcje te kursy, ja akurat może nie do końca interesuję się takimi kierunkami, jestem na techniku usług kosmetycznych w novej i tu w ramach technikum też mieliśmy darmowe kursy, Pani która powadzi nasze zajęcia ma swój własny salon i ona nam wszytko zorganizowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak, tyle że w Cosinusie kierunek ten jest bezpłatny i za nic nie płacisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisy już wystartowały ! Zapraszamy na nabór jesienny !

Serdecznie zapraszamy, mnóstwo bezpłatnych kierunków !
Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie !

Zapraszamy Nova Centrum Edukacyjne !

ul. Widok 8
00-023 Warszawa
(22) 594-24-94
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OSTATNIE DNI NABORU!!!
Ostatnie miejsca w grupie! Zajęcia już 23 września! Zapraszamy na darmowe kierunki:
- technik administracji,
- technik informatyk,
- technik usług kosmetycznyh
- technik masażysta
Polecamy również:
- technik elektryk
- technik logistyk
- asystent nauczyciela przedszkola
- instruktor fitness
- manicurzystka/pedicurzystka
- specjalista do spraw dietetyki
NIE CZEKAJ - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ
Nova CE, ul. Jana Pawła II 4 Olsztyn
tel. 89 512 20 22
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZAPRASZAMY!

DUŻO DARMOWYCH KIERUNKÓW!
Podnoś swoje kwalifikacje zawodowe oraz ciesz się z korzyści posiadania statusu słuchacza!
ZNIŻKI U PARTNERÓW! ZNIŻKI NA PRZEJADY PKP I MPK! Zaświadczenia m.in do pracodawcy!

Nabór trwa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem szkoły to mogę polecić Novą , nie mam większych zastrzeżeń, własnie w czerwcu ukończyłam asystenta nauczyciela przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

również polem, właśnie udało mi się dopisać do grupy mimo że już jeden zjazd się odbył, Panie w sekretariacie przemiłe, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z tego co się orientuje w Cosinusie też jeszcze przyjmą Cię bez problemu bo prowadzą rekrutację i łaski nie robią :) no i przede wszystkim - nic nie płacisz tam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy.

Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW!

Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu Blue Education przy ul. Szewskiej 5 tel 535400556. Czekamy właśnie na Ciebie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja teraz się zapisałam do novej na grafika komputerowego, to akurat płatny kierunek ale zawsze chciałam akurat to. No i coś innego niż w tych wszystkich szkołach. zaświadczenie też dostałam jak potrzebowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ja słyszałam że dochodzą do tego jakieś dodatkowe opłaty?
Dlatego ja wolałabym wybrać jednak szkołę gdzie nie mam ukrytych opłat tak jak np w Cosinusie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zanim zdecydujemy się na jakiś kierunek w szkole policealnej to należy sprawdzić czy dany kierunek jest płatny czy bezpłatny. Nie wydaje mi się, żeby jakieś firmie zależało na tym żeby świadomie wprowadzać w błąd przyszłych kursantów. W biznesie jest taka zasada, że zadowolony klient pochwali firmę pięciu osobom, a nie zadowolony przekaże złą opinie dwudziestu pięciu osobom. Żadnej więc firmie nie zależy na czarnym PR.
Ostatnio szukając kierunku kształcenia dla syna znalazłam na stronie Żaka taki ciekawy wpis: zak.edu .pl/aktualnosci/8203-obecne-trendy-na-rynku-pracy-----jak-sie-ksztalcic--zeby-znalezc-prace-
może komuś zawarte tam informację się przydadzą i kogoś zainspirują do znalezienia zawody odpowiedniego dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Cosinusie w Olsztynie skończyłam Kosmetykę teraz ide na Masażyste , obydwa kierunki za darmo, dużo plusów i fajny poziom nauczania w tej szkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego właśnie na wybrałem Cosinus, wszystko za darmo, bez żadnych ukrytych opłat, szkoła dobrze wyposażona no i nauczyciele z prawdziwego zdarzenia. A do egzaminu przygotowali mnie solidnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tutaj jestem jednak za wyborem szkoły policealnej Cosinus i to ze względu na wysoki poziom jaki reprezentują w zakresie poziomu nauczania już od wielu lat, czego potwierdzeniem na pewno są pozytywne opinie uczniów do którego grona sama należę. Kierunki Medyczne (nie wiem jak inne) naprawdę są prowadzone z dużą dokładnością, zwracaniem uwagi na ważne elementy w szczególności podczas zajęć praktycznych i odpowiednio ukierunkowane na przyszłą pracę zawodową oraz zdobycie kwalifikacji po zdanym egzaminie z OKE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

do góry