Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Położna wątek zamknięty Uczęszczałam do Brzuchatkowa na Chełmie. Miałam tam przyjemność poznać panią...
~Kasia i Sara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym mamusiom.
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Polecam wątek zamknięty Szkoła niby darmowa, ale wpisowe 50zł jednak istnieje. Poza tym wszystko...
~Ola
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam ta szkołę. To moja 2 ciąża nie liczyłam na wiele ale zajęcia...
~Kb
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

mogło by być o wiele lepiej wątek zamknięty Witam, po pierwsze szkoła wcale nie jest darmowa, istnieje wpisowe. Spotkania...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim mamom tą szkołę rodzenia, w szczególności zachęcam...
~Kb
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Polecam i bardzo dziękuję za wszystko! wątek zamknięty Jestem już szczęśliwa mamą kochanej Julii. Gdy byłam w ciąży mąż przebywał za...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam , sporo się z partnerem dowiedzieliśmy , fajne podejście i...
~Przyszła Mamusia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Polecam. Zajęcia prowadzone b.dobrze, bez "owijania w bawełnę". Fajna...
~Przyszła Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Jako przyszła mama bardzo polecam zajęcia w szkole rodzenia "Brzuchatkowo"....
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Polecam przyszłym rodzicom! wątek zamknięty Bardzo przydatne zajęcia dla przyszłych mam i tatusiów. Duża wiedza...
~Kasia E.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

polecam szkołę rodzenia Brzuchatkowo :) wątek zamknięty Przekazane niezbędne informacje, nauka pielęgnacji noworodka, karmienia...
~przyszłamama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Wszystkim polecam Brzuchatkowo! Zajęcia prowadzone przez położną więc były...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

bardzo miło wątek zamknięty polecam zajęcia, bardzo miła atmosfera i można się dowiedzieć ciekawych,...
~j
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

W 100% polecam! wątek zamknięty Bardzo bałam się porodu, a dzięki zajęciom w tej Szkole Rodzenia poczułam...
~Marlena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Jest ok wątek zamknięty Lokal wynajmowy na godziny, moze byc. Zona w miare zadowolona.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym rodzicom. Super atmosfera. Fajnie gdyby znalazły...
~Aleksandra W.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Super Szkoła !! wątek zamknięty Polecam każdej przyszłej mamie aby znalazła sie na takich zajęciach w tej...
~Agata W
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Szkoła Brzuchatkowo to był super wybór! Serdecznie polecam kurs indywidualny...
~Marcelina M.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Szkoła godna polecenia!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zajęcia w tej szkole. Bardzo miłe panie, prowadzą...
~junior-k@wp.pl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry