Widok

Szkoła Społeczna na Kapitańskiej - proszę o opinie.

Nauka Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś coś wie, jak jest w tej szkole? Bo się zastanawiam, czy dziecko posłać, a opinie są bardzo rozbieżne...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a nie lepiej dziecko do sp panstwowej tzn takiej normalnej czy koniecznie musi byc prywatna?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie nie musi. Ale mieszkamy poza Gdynią, więc z dostaniem się do państwowej też nie byłoby prosto. A w pobliżu tej społecznej mam rodzinę i pracuję, więc załatwiłoby mi to trochę problemów logistycznych z odbieraniem dziecka i takie tam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to zmienia postac rzeczy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój młodszy brat chodził do tej szkoly i nie moge powiedziec ani nic dobrego, ani zlego. Szkoła jak szkoła, fakt faktem, że było to dość dawno, bo w 2010-2011 i mogę nie mieć o niej najświeższej opinii. Wiem jedno, nauczyciele podchodzą do każdego dziecka bardzo indywidualnie, zwracają uwagę na ich dysfunkcje. Klasy są dość mało liczne (u mojego brata było 10 osób w klasie), obce osoby raczej się do szkoły nie dostanie, wiec bezpieczenstwo jest super :)
Ja chodziłam do S.P 17, teraz chodzą tam moje dzieci i to zupełne przeciwieństwo szkoły na Kapitańskiej. Minusem szkoły na Kapitańskiej jest to, że niestety trzeba płacić i nie każdy może sobie na to pozwolić. Jeżeli zastanawiasz się, czy posłać tam dziecko to myślę, że jeżeli możesz pozwolić sobie na to finansowo to poślij :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój syn uczęszcza tam już 3 rok. ogólnie jestesmy z żoną zadowoleni, nauczyciele są w porządku, szybko wychwytują i rozwiązują rózne problemy. Klasy 8-10 osobowe, dużo zajęć dodatkowych, świetlica do 16:00, basen u jezuitów, zajęcia ruchowe w Galeonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2295 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry