Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Filip i Magda - ocena Razem z żoną przygotowywaliśmy się u Oli na pierwszy taniec. Jako kompletni...
~Filip i Magda
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 października 2023

Michał - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego z...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Ela - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Szkołę Tańca Iris! Od pół roku uczestniczę w kursie tańca...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Angelika - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam kurs tańca z Olą, super atmosfera i świetna zabawa. To...
~Angelika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Polecam! wątek zamknięty Super szkoła tańca. Nawet takiemu łamadze jak ja taniec weselny wyszedł...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Relax :) wątek zamknięty Wspaniałe zajęcia oraz świetny odpoczynek i "odskocznia" od codziennych...
~MH
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Wspaniale!!! :) wątek zamknięty Chodzimy na nauki pierwszego tańca, bardzo nam się podoba!:) A Pani Ola jest...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Polecamy Wszystkim, pelen profesionalizm. wątek zamknięty Witam. Chcielibysmy Wszystkim polecic szkole tanca ISIS. Zajecia z Pania Ola...
~Natalia i Arek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Dziękuję Pani Olu wątek zamknięty Intrygujące tance, ciekawe choreografie, tempo nauczania dostosowane do...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Zumba dla każdego w OLIWIE !!!! wątek zamknięty Oprócz tańca brzucha na świetnym poziomie polecam ZUMBĘ. Ja chodzę o...
~Joanna z Oliwy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Mariahtigress - opinia wątek zamknięty Polecam zajęcia indywidualne dopasowane do potrzeb, umiejętności i czasu....
~Mariahtigress
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Szkoła tańca Isis wątek zamknięty Szkoła tańca Isis to cudowne miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Chodzę tam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

zdecydowanie TAK wątek zamknięty Świetna szkoła, miły klimat, luźna atmosfera i fantastyczna instruktorka!...
~X
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajna szkola, cierpliwa i mila instruktorka:) chcialam sprobowac czy...
~gatto
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Rewelacyjna szkoła tańca dla kobiet! wątek zamknięty Od około 1,5 roku chodzę kiedy tylko mogę na zajęcia z tańca brzucha do Pani...
~Dorota
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Świetna atmosfera, życzliwość, zajęcia w małych grupach. Warto skorzystać z...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Tylko Isis wątek zamknięty Isis to moje trzecie doświadczenia z tańcem brzucha i szczerze mówiąc...
~Mariahtigress
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Fantastyczne zajecia! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim zajecia przy ul. Kaprow. Bardzo dobry dojazd,...
~Ewuszysko
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

POLECAM w każdym wieku wątek zamknięty Super instruktorka i super atmosfera. Odpowiadają mi zajęcia w małych grupach...
~Jola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

rewelacyjna szkoła :) wątek zamknięty Szczerze polecam naukę w szkole tańca brzucha ISIS, zajęcia zarówno grupowe...
~Malajna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

23

wątków

do góry