Jestem absolwentką tej szkoły, i jako była uczennica mam prawo stwierdzić, że Amerykańska szkoła jest, tak samo jak znacznej części moich kolegów i koleżanek, jednym, wspaniałym wspomnieniem. Zostaliśmy wychowani w miłej, ciepłej atmosferze, mieliśmy okazję nauczyć się wielu rzeczy nie tylko przez samo siedzenie w ławkach, lecz i braniu udziału w doświadczeniach, wycieczkach, świętach. Dzięki zdyscyplinowanej metodzie nauczania oraz korzystnym otoczeniu szkoły bezstresowo podeszłam do egzaminów końcowych i dostałam się do wymarzonego gimnazjum. Nie było sytuacji, w której czegoś mi brakowało, nauczono mnie współpracy, kreatywności i bezinteresownej pomocy. Ukończyłam szkołę 3 lata temu, lecz nadal bywam w niej na różnych świętach, czasem przedstawieniach i nigdy nie zdarzyło mi się pomyśleć źle o tej szkole- widzę i oparta na własnym doświadczeniu wiem, że dzieci, które tam uczęszczają wyrosną na kogoś i na pewno odnajdą się w życiu.
Nie mnie jest oceniać czy szkoła jest za droga, ale uważam, że jeśli czyjeś dziecko chodzi do szkoły z chęcią i jest z niej zadowolone, rodzic powinien przymknąć oko na to, co uważa za niekorzystne. Gorąco polecam!