Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia Świetna szkoła, która dba o ucznia. Córka szczęśliwa, uśmiechnięta. Mimo, że...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2023

Pelagia - opinia Nauka wśród rozwydrzonych, niewychowanych dzieci.
~Pelagia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Hanna - opinia wątek zamknięty Fatalny poziom angielskiego u nauczycieli. Nieciekawe zajęcia dodatkowe....
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Co Myślisz o Amerykańska Szkoła podstawowa w Gdyni wątek zamknięty Zastanawiamy się na wyborem szkoły dla naszego syna. Do tej pory uczęszczał...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2018

szkoła na lata wątek zamknięty Jestem mamą 2 dzieci uczęszczających do tej szkoły z których jedno ukończyło...
~wierna mama
14

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami. wątek zamknięty Już dzisiaj i ja mogę się wypowiedzieć bezpiecznie,i nie chodzi tu o mnie...
~asi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam:) wątek zamknięty Jestem uczennicą klasy 6. Rozpoczęłam moją przygodę w tej szkole w 2009 roku....
~Uczennica klasy 6
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Wysoki poziom nauczania i rewelacyjna atmosfera! wątek zamknięty Kompetentne i życzliwe grono pedagogiczne,niesztampowe lekcje, masa ciekawych...
~mama pierwszoklasistki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 marca 2016

Opinia wątek zamknięty Zgadzam się z poniższą opinią. Uważam również, że szkoła bardzo dobrze...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Szkoła Amerykańska wątek zamknięty Bardzo świadomie wybrałam tę placówkę dla najmłodszego dziecka. Dwoje...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

bardzo duży spadek jakości nauczania i pogorszenie atmosfery w szkole wątek zamknięty gdy zapisywaliśmy dziecko do szkoły byliśmy bardzo zadowoleni z atmosfery w...
~tata
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2009

nie polecam tej szkoły wątek zamknięty Niestety bardzo wiele niedobrego dzieje się w tej szkole, szczególnie od...
~Dominika
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Jestem absolwentka wątek zamknięty Dzieki niej swiat stoi dla mnie otworem. Wychowuja kosmopolitow, znajacych...
~K
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 czerwca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Amerykańska Szkoła Podstawowa z wykładowym językiem angielskim w Gdyni -...
~Arek123
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Szkoła doskonała! wątek zamknięty Wszystkie niekorzystne opinie, pochodzą od rodziców, którzy mają dzieci,...
~Mama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Doskonała szkoła! wątek zamknięty Jak już ktoś nadmienił, o szkole świadczą uczniowie i absolwenci, a tutaj...
~Mamma Mia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2012

dobra opinia wątek zamknięty Jestem rodzicem ucznia klasy zerowej. Mam kilkoro przyjaciół, którzy...
~rodzic
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Drogo, ale dzieciaki się uczą wątek zamknięty Wiele rzeczy mi się nie podoba - mam wrażenie, ze rodzice sa traktowani jak...
~Mamusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

polecam rodzicom myślącym o przyszłości swoich dzieci. wątek zamknięty Dużo dobrych rzeczy mogłabym napisać o tej szkole. Przede wszystkim doceniam...
~Mariola
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

kamila - opinia wątek zamknięty niestety bardzo chcialam dać tam dziecko lecz z niechęciłam się cenami i...
~kamila
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

30

wątków

do góry