Widok

polecam rodzicom myślącym o przyszłości swoich dzieci.

Dużo dobrych rzeczy mogłabym napisać o tej szkole. Przede wszystkim doceniam dyrekcję i grono pedagogiczne tej szkoły, które każdego ranka z uśmiechem na twarzy wita nasze pociechy. Mój starszy syn uczęszcza do trzeciej klasy i bez problemu posługuje się językiem angielskim. Przekonałam się o tym fakcie, gdy przyjechał do nas chłopiec z Białorusi i porozumiewali się w języku angielskim. Według mnie jest to najlepszy dowód na to, że Szkoła Amerykańska posiada doskonały system nauki języka.
Dzieci w sposób naturalny i bez większego problemu przyswajają wiedzę z zakresu języka angielskiego, gdyż większość przedmiotów wykładanych jest w w/w języku.
Ogólnie poziom szkoły jest bardzo dobry, gdyż dzieciaki po jej ukończeniu bez większego problemu dostają się do wymarzonych szkół.
Ponad to dodać należy, że do każdego dziecka podchodzi się tutaj indywidualnie, nauczyciele zwracają uwagę na zdolności i pasje uczniów z danej dziedziny i starają się je rozwijać.
Problemy naszych dzieci też nie są obojętne, natychmiast zostają dostrzeżone.

Pozdrawiam i polecam
MAriola
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko się zgadza, w przypadku, gdy dziecko jest zdolne. Te bardziej przeciętne nie zawsze radzą sobie z narzuczanym tempem i metodami naucznia angielskiego w tej szkole. Niestety, średnio zdolne dzieci nie nadążają za grupą, która " naturalnie " przyswaja język. Wiele też zależy od nauczyciela i Jego metod nauczania, nie można generalizować. To nieprawda, ze po ukończeniu tej szkoły dzieci bez większego problemu dostają się do wymarzonej szkoły. NIe wszystkie, tylko najdolniejsi. Jest to szkoła dla dzieci otwartych, zdolnych, które sprostają wymaganiom stawianym przez nauczycieli tej szkoły. Należy nastawić się na dużo nauki i wysiłku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry