Widok

bardzo duży spadek jakości nauczania i pogorszenie atmosfery w szkole

gdy zapisywaliśmy dziecko do szkoły byliśmy bardzo zadowoleni z atmosfery w niej panującej, bardzo zachęcającej do nauki angielskiego, jednak po około roku nastąpiła zmiana dyrekcji co znacząco wpłynęło na pogorszenie relacji rodzice - kadra nauczycielska i dyrekcja. Ogólnie rodzice nie mają możliwości uczestniczyć prawie wogóle w życiu szkoły, dzieci coraz mniej chętnie do niej uczęszczają i wielu rodziców jest nie zadowolonych z odniesienia jakości nauczania i oferty szkoły w stosunku do bardzo wygórowanej ceny czesnego ok. 1200-1500zł. W szkole brak jest sali gim. , nie ma boiska, basen zorganizowany jest w Hotelu Gdynia, gdzie warunki higieniczne pozostawiają wiele do życzenia. Jednym z wielu mankamentów jest też brak świetlicy, który utrudnia funkcjonowanie rodzicom pracującym i nie mającym możliwości odbioru dziecka do godz. 15 lub 16. Zajęcia pozalekcyjne oferowane w szkole są bardzo ubogie i ograniczają się w większości dni do oglądania przez dzieci angielskojęzycznych filmów. Jakiekolwiek próby rozmów z dyrekcją o rozwiązaniu problemów dotyczących dzieci kończą się brakiem zainteresowania ze strony osób decyzyjnych lub tłumaczeniem o braku funduszy. Ogólnie nie polecam!!
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uczęszczam do tej szkoły już 7 rok i uważam, że nie ma Pan zupełnej racji. Czesne szkoły są bardzo wysokie, ale mamy świetlicę. W szkole panuje bardzo miła atmosfera. Nauczycielom zależy żebyśmy byli jedną wielką rodziną i mieli dobre oceny. Na lekcje wf jeździmy na halę sportową ,,Bałtyk", a gdy robi się ciepło mamy te lekcje w lesie. Pani dyrektor jest bardzo miłą osobą, która lubi żartować, prowadzi bardzo interesujące lekcje oraz stara się, abyśmy spędzali w tej szkole miło czas. Poziom jest bardzo wysoki, ale dzięki temu większość uczniów kończących tę szkołę, dostaje się do gimnazjum nr. 24, lub jezuitów w gdyni. Jedne z wielu zajeć dodatkowych to kółko aktorskie, kółko taneczne, kółko matematyczne, piłka nożna, basen dodatkowy. Nie sądze, że uczniowie uczęszczają do tej szkoły mniej chętnie. W razie problemów ze zrozumieniem jakiegoś tematu, ZAWSZE można sie zwrócić z prośbą o pomoc do nauczyciela i być pewnym, że tą pomoc otrzymamy.Bardzo lubię uczęszczać do tej szkoły i pomlecam ją wszystkim!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
7 rok? Czy to jest 6 letnia podstawowka czy tez gimazjum? I mam pytanie, czy te ceny 1200/1500/1700zl to za semestr?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, jest tam jeszcze zerówka. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są ceny za miesiąc, a nie za semestr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to napisało dziecko? Taaaa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No widzisz jakie mądre dzieci tam się uczą ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
- Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam.
- To Jarząbek - dobry trener!
- To się nagrało?
- Nie tylko to!
- Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Pre...
- Eee... Po co to?
- Chcesz zobaczyć z poprzednich lat?
- Aha... a oni nie wiedzą, że to się nagrywa?
- Oczywiście, że wiedzą! Powiedziałem im o tym. Jeśli ktokolwiek chce przekazać jakąś krytyczną uwagę o mnie, o mojej pracy, jakąś skargę, a mnie akurat nie ma, może w każdej chwili wejść i nagrać... co mu leży na wątrobie.
- Ale oni mogą kadzić ci, kłamać mogą, upiększać...
- A po co by mieli? Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość w naszym klubie to norma!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry