Widok

Zdecydowanie polecam:)

Jestem uczennicą klasy 6. Rozpoczęłam moją przygodę w tej szkole w 2009 roku. W tamte wakacje, w szkole został przeprowadzony olbrzymi remont. Szkoła powiększyła się kilkukrotnie, co roku, po powrocie do szkoły po wakacjach, można się spodziewać czegoś nowego (plac zabaw, nowa klasa itd.) Nauczyciele dbają o rozwijanie pasji i indywidualności każdego z uczniów. Faktycznie, szkoła sporo kosztuje. Pieniądze są często powodem konfliktów wśród uczniów (np. Nie będę się z tobą bawić, bo nie masz Iphona), lecz mimo to atmosfera jest nieziemska. Zdecydowanie polecam. Nauczyciele często sami, z własnej inicjatywy wyszukują zajęcia dla uczniów, zajęcia, które pomagają rozwijać pasję. Nauczyciele w tej szkole kochają uczyć, uczą dzieci kochać uczenie się:) A angielski... Nie ma co mówić. Poziom jest niesamowity. Po 7 latach w tej szkole (klasy 0-6) płynnie mówię po angilesku, jak reszta mojej klasy. Klasy są malutkie, maksymalnie 15 uczniów. Podsumowując-gorąco polecam!!! :)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ojejej, to już to takich akcji dochodzi? Dorosły podszywający się pod DZIECKO?! Załosne!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry