Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Zajęcia z Panią Hanią to sama przyjemność, nauka idzie jak po maśle. Szkoła...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Wojciech Górecki - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, czułem się świetnie zaopiekowany, lektor spełnił moje...
~Wojciech Górecki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu, bede kontynuwac w przyslym roku!
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Zajęcia rozpoczęłam miesiąc temu, już po kilku spotkaniach przełamałam...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Mama Ani - opinia wątek zamknięty Wszystko super, córka zachwycona panią Martyna
~Mama Ani
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektoww!!!!!
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Agata2000 - opinia wątek zamknięty Zajęcia na wysokim poziomie, prowadzone w ciekawy sposób. Duży nacisk kładzie...
~Agata2000
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Oliwia - opinia wątek zamknięty Polecam. Kursy fajne prowadzone. Pani Zuzanna bardzo ciepła i profesjonalna-...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2020

Halina Defanska - opinia wątek zamknięty Super szkola kazdemu polecam wykladowcy rewelacyjni
~Halina Defanska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Lektor Paweł K. super, w rok opanowałem płynnie j. niemiecki. Gorąco polecam!
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2020

Kazimierz Defański - opinia wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom, sympatyczni wykładowcy
~Kazimierz Defański
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2020

Zuzia i Piotr - opinia wątek zamknięty Świetna lektorka pani Ania, przygotowała nas dobrze do zdania egzaminu FCE....
~Zuzia i Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2020

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Miałam zajęcia indywidualne z p. Kasią, która prowadziła je na najwyższym...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry