AMBIT

Szkoły językowe

Gdańsk, al. Pawła Adamowicza 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna Chełmońska - opinia Bardzo polecam, dziecko jest bardzo zadowolone, wraca do domu z uśmiechem na...
~Anna Chełmońska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Aleksandra - opinia Córka uczy sie w Ambicie od 2 lat, ja dopiero od roku, ale i tak super....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim tą szkołę, pełen profesjonalizm i wszystko na najwyższym...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

WG - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa w biurze, dostosowują się do potrzeb ucznia i mają daj...
~WG
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Świetna organizacja zajęć i dobry kontakt z klientem, najlepsze zajęcia na...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Polecam wszystko fajnie, najlepsza szkoła w jakiej byłem.
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

A.K - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca z lektorami i świetna atmosfera na zajęciach, polecam
~A.K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

J.D. - opinia wątek zamknięty Małe grupy,dobry kontakt z klientem, moje dzieci chodzą chętnie na zajęcia,...
~J.D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Tata Leny - opinia wątek zamknięty Córka zdała egzamin FCE po roku przygotowań, lektorzy wiedzą jak uczyć, żeby...
~Tata Leny
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Zosia - Studentka - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera oraz bardzo profesjonalna i przyjazna obsługa w biurze.
~Zosia - Studentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

zadowolona wątek zamknięty Dzięki przygotowaniu szkoły zdałam egzamin CAE i dostałam możliwości podjęcia...
~kursantka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

Świetni lektorzy- polecam! wątek zamknięty Przez rok uczestniczyłam w kursie przygotowującym do matury rozszerzonej...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam uczenie się w szkole językowej Ambit - jakość nauczania...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Polecam oddział w centrum ;) wątek zamknięty Polecam szkołę - mają korzystne ceny (i co ważne, sensowny system opłat i...
~Rafał R.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 stycznia 2010

It is absolutely great place to learn foreign language wątek zamknięty Witam! Uczęszczam do szkoły Ambit już od 3 lat. Jestem bardzo zadowolona-...
~Kasia M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

15

wątków

do góry