Ambit

Szkoły językowe Kursy edukacyjne dla dzieci

Gdynia, adm. Józefa Unruga 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia Polecam zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Dla mojego syna jedna godzina...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

mama Maja - opinia Synek chodzi na zajęcia dla maluszków, świetnie się bawi. Nauczyciel ma...
~mama Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Mikołaj - opinia Fajne zajęcia i miła atmosfera.
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Laura - opinia Chodzę na zajęcia z angielskiego, zostałam przypisana do fajnej grupy ze...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Konrad - opinia Zapisałem się na kurs przygotowujący do matury. Dzięki pomocy pani Oli w rok...
~Konrad
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Kornelia - opinia Super zajęcia, pomogły pokonać barierę językową. Na lekcjach, gdzie mówi się...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Filip - opinia wątek zamknięty Syn przez zajęcia w szkole miał duże problemy z językiem angielskim. Po...
~Filip
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Zajęcia pierwsza klasa. Placówka na wysokim poziomie, zajęcia dopasowane do...
~Jakub
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Moja córka jest zachwycona zajęciami dla dzieci, Pani Marta ma świetne...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Elena - opinia wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera zajęć, nauczycielka uśmiechnięta i cierpliwa.
~Elena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Krystian Wierzbiński - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zajęć - lektorka świetnie przekazuje wiedzę, nauka...
~Krystian Wierzbiński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę w 100%, pełne zaangażowanie zarówno nauczycieli jak i pań z biura
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Klara - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła, przyjazna atmosfera, w której mozna siw wiele nauczyć. Gorąco...
~Klara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z pracy pani kierownik oddziału, uprzejma, miła i chętnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Szybcy w działaniu, doskonali w nauczaniu! :)
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Anonim - opinia wątek zamknięty Cudowne Pani kierowniczki, piękny uśmiech Pani Patrycji
~Anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Wiktoria B. - opinia wątek zamknięty Zapisałam się na kurs języka hiszpańskiego indywidualny. Nie czekałam nawet...
~Wiktoria B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Milena Kowal - opinia wątek zamknięty Chodzę na język niemiecki już 2 lata. Mogę powiedzieć, że jestem...
~Milena Kowal
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Polecam wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić naukę w szkole językowej Ambit. Swój kurs...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam szkołę językową. Przemiła, pomocna, wyrozumiałą obsługa. Czyste,...
~Zadowolona kursantka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

21

wątków

do góry