Ambit

Szkoły językowe

Gdańsk, Zeusa 12 (Kowale)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - opinia Bardzo polecam, atmosfera przemiła, a lektor fantastycznie przekazuje wiedzę...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Kacper - opinia Polecam każdemu.Super lektorzy,którzy prowadzą zajęcia w bardzo dobrej...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2022

Joanna Książkowska - opinia Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz usług Ambitu. Ceny przystępne....
~Joanna Książkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy, super atmosfera uczęszczamy z narzeczonym na zajęcia z...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Miła atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia, super lektorzy, jestem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tą szkołę, miła atmosfera, profesjonalny i wysoki poziom...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Lokalny tester - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości oferowanych usług przez Ambit, pełen...
~Lokalny tester
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Dusia - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, wykwalifikowana kadra.
~Dusia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty bardzo polecam, pełen profesjonalizm, lektorzy bardzo zaangażowani.
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Polecam :) wątek zamknięty Serdecznie polecam Ambit, oddział na Kowalach. Oferta jest bardzo...
~pati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry