Widok
Szkoła na 6
Skończyłam tę szkołę i jestem bardzo zadowolona ponieważ reprezentuje wysoki poziom nauczania przez co dostanie się do dobrej szkoły średniej jest ułatwione. Pozdrawiam i zapraszam do Gimnazjum nr 31 ;) :*
Moja ocena
* maksymalna ocena 6