Widok

Szkoła podstawowa nr 46 Gdańsk Przymorze - proszę o opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,

Wszystkich których dzieci chodzą do SP 46 bardzo proszę o opinie. Jak funkcjonuje świetlica, czy nauczyciele są fajni, czy dzieci chętnie chodzą do szkoły, jakie są plusy i minusy tej placówki...wizualnie w środku szkoła wydaje się dość skromna i mało zachęcająca...dlatego chętnie poslucham opinii innych rodziców...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoła nie prezentuje sie dość ładnie, bo niestety jest już dość "stara". Chodziła do niej moja mama, siostra, chodziłam ja, a teraz mój syn i nie narzekamy. Jest to dosyć mała, kameralna taka rodzinna szkoła. Wiele nauczycielek zwłaszcza z tej młodszej kadry, również kończyło tą szkołę. Moim zdaniem to dobra szkoła, nauczyciele przyjaźni dzieciom. Syn chętnie chodzi, bardzo lubi swoją Panią i kolegów. To bardzo spokojna i bezpieczna szkoła wszyscy się znają, nie słyszałam o jakiś groźnych incydentach. Młodsze klasy mają dużo różnych zajęć typu wyjścia do teatru, kina, uczestniczą w programach edukacyjnych dla najmłodszych typu: Polska Akademia Dzieci, Gdańskie Lwiątka itp. Szkoła posiada wyremontowaną salę gimnastyczną i nowe boisko z którego uczniowie mogą korzystać przez cały rok, szkoła należy do programu KOSZMANIA propagującego grę w koszykówkę.Klasy 0-3 maja zajęcia na najniższym piętrze obok świetlicy więc są "odizolowane" od najstarszych klas, jest pracownia komputerowa, mniejsza salka do zajęć korekcyjnych, biblioteka, stołówka. Nie zamieniłabym szkoły na żadną inną "nowoczesną". Z negatywów to tylko nasuwaja mi się takie: wygląd zewnętrzny, zaniedbany teren wokół szkoły, bliskie sąsiedztwo nowych budynków biurowych, a co za tym idzie duża ilość samochodów na ul. Arkońskiej. Co do świetlicy to niestety się nie wypowiem bo syn nie korzysta, był parę razy i podobało mu się. Z czystym sumieniem mogę polecić naszą SP 46.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dodał bym iz dyrektor facet ale bez jaj,nie widać w nim ikry dojrzałego pedagoga.Nauczyciele klas podstawowych jak sie trafii lecz nie najlepsi nie umieją pobudzić dzieci do pracy zainteresować wiem gdyż mam córkę w II klasie
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja mogę z czystym sumieniem polecić SP 79. Szkoła bardzo dobrze przystosowana do przyjęcia maluszków. Oddzielna świetlica dla młodszych dzieci. Panie przemiłe i zaangażowane. Szkoła mocno stawia na sport, są klasy usportowione, nowe boisko, zajęcie judo. Zaangażowani w różne akcje: Szkoła promująca zdrowie, Szkoła z klasą itp.Fajne jest to, że maluszki schodzą oddzielnie na obiad i panie ze świetlicy pomogą pokroić kotlecik i przypilnują, żeby choć trochę surówki dziecko zjadło. Szkoła kameralna, dziec czują się jak w rodzinie, nikt nie jest anonimowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14
Poziom niektórych wypowiedzi jest żenujący . Nie ze wszystkich dzieci da się zrobić ,,orłów" i może stąd te niektóre negatywne opinie... Sp 46 jest naprawdę fajną szkołą. Ja zanim zapisałam córkę do tej szkoły porównałam ją z z innymi podstawówkami m. in z 80- tką i 60- tką. Za najważniejsze kryterium wzięłam bezpieczeństwo w szkole i organizację a także liczbę uczniów w klasie. Sp 46 jest kameralną szkołą gdzie nauczyciele mają dobry kontakt z uczniami i panują nad tym co się dzieje nie tylko w klasie ale i na przerwie co niestety w innych szkołach wygląda to jak chaos. Z minusów to jedynie może odstraszać wygląd szkoły i rzeczywiście by się przydał jakiś plac zabaw dla młodszych dzieci.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5
W tej chwili jest już plac zabaw dla najmłodszych, chociaż jeszcze nie w pełni otwarty z uwagi na konieczne decyzje odpowiednich władz w tym zakresie. Na pewno należy to policzyć na duży plus. Świetlica faktycznie pozostawia dużo do życzenia, bo panie, szczególnie jedna, chyba minęła sie z powołaniem, ciągle krzyczy na dzieci i w ogóle nie panuje nad dziećmi, nie mówiąc, żeby naprawdę się nimi jakoś konkretnie zająć. Na szczęście córcia nie musi zbyt często tam zostawać. Za to nauczycielkę z "O" - p. Dorotę bardzo sobie chwalę, bardzo się angażuje i przejmuje dziećmi, uczy ich koleżeństwa, współpracy, a nie tylko programu szkolnego. Dużym plusem jest też niewielka ilość dzieci w szkole, co powoduje, że szkoła jest bezpieczna. Co do zajęć dodatkowych - trudno mi się wypowiadać, bo w zerówce trudno mówić o jakiś specjalnych zajęciach dodatkowych. Tak więc są plusy i minusy - trzeba samemu ocenić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się, dyrektor bez jaj, w ogóle mu na szkole nie zależy, trzyma się dyrektorskiego stołka żeby przezimować do emerytury. Dramat jakiś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła wizualnie jest w opłakanym stanie, ale i grono pedagogiczne też nie wypada najlepiej, jest kilka osób, w tym gronie, którym zależy a reszta pracuje bo nie ma innego wyjścia. Dyrektor to osoba z którą kontakt jest utrudniony, bo spieszy się gdyż ma jeszcze inne zobowiązania poza szkolne. Pani pedagog, też pozostawia wiele do życzenia, a świetlica to tragedia, masa dzieci,wrzasku,zero zainteresowania dziećmi i opieką nad nimi, zimą dzieci po wyjściu na boisko siedzą w mokrych spodniach np. 2 godz, a potem choroba murowana. Pomimo zbierania numerów tel. kontakt jest więcej niż mierny. Na szczęście moje dziecko jest już w innej szkole może nie bardziej nowoczesnej, ale mam pewność, że moj syn czuje się dobrze, pewnie i wie, że ma oparcie nie tylko we mnie, ale także w nauczycielach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 22
Nie no, kobieto, jeśli ty oczekujesz że ktoś twojemu dziecku, które tarzało się w śniegu, zmieni spodnie, to pomyliłaś poziomy kształcenia.
Spróbuj cofnąć dziecko do przedszkola (tylko tam też trzeba dawać przynajmniej ubranie na zmianę, a i dzieci same zgłaszają potrzeby i próbują się przebierać),
bo w szkole nie dogodzą ci żadnej.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4
NIE POLECAM .RADZĘ POSZUKAĆ INNEJ
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 24
polecam nr 80 :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27
Zdecydowanie nie polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 21
Sentopia Mozesz rozwinąć wypowiedź. Biorę mocno pod uwage tą szkołę. Jak wyglada organizacja klas 0-3. Czy klasy sa liczne i jak wygląda opieka na świetlicy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mój syn jest uczniem tej szkoły. Jestem bardzo zadowolona. Dzieci mają do wyboru dużą ilość zajęć dodatkowych, nauczyciele są wyrozumiali i przyjaźnie nastawieni do uczniów. Żadne dziecko nie jest anonimowe, a szkoła jest bezpieczna. Przerwy obiadowe są oddzielne dla młodszych i starszych dzieci. Również podczas wakacji i ferii zimowych dzieci mają zapewnioną opiekę. Co do świetlicy to większość dzieci chętnie zostaje tam po zajęciach i często, gdy przychodzą po nich rodzice, to chcą zostać dłużej, by bawić się z kolegami. Wiem, że do świetlicy przychodzą wolontariusze, uczniowie gimnazjum i pomagają w odrabianiu prac domowych. Każdy rodzic, który jest nastawiony na współpracę na pewno będzie zadowolony. Ja od września zapisuję młodszą córkę. Polecam!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moje dziecko też chodzi do tej szkoły - przepraszam ale o jakich zajęciach dodatkowych mówisz? Z nieodpłatnych jest tylko koszmania. Oprócz tego płatne - angielski i Gabi. Dla porównania można zerknąć na strony internetowe innych szkół - gra na instrumentach, dodatkowe zajęcia z języka obcego.... Świetlica też pozostawia wiele do życzenia - panie delikatnie mówiąc średnio zaangażowane. Od pewnego czasu są wolontariusze - to duży plus ale czy to zasługa szkoły? Do dużych minusów zaliczyć należy BRAK PLACU ZABAW dla młodszych dzieci. Nowe boisko - owszem jest ale dla młodszych dzieci pozostaje grzebanie palcem w piachu, ew. kulanie się po trawie....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17
ZMIEŃ SZKOŁĘ @@@
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dyrektor kiedyś uczył w tej szkole WFu. Ja spędziłam w tej szkole lata 1998-2005 jako uczennica. Pedagogiem była p. Aurelia. Ale wątpię by jeszcze była w tej szkole. Z klas I-III bardzo lubiłam p.Asię Wyciszkiewicz, która uczy do dziś. Były liczne konkursy dla każdego od kl I do VI. Złe wspomnienia z tą szkołą mam tylko z p.Ewą-stomatolog (teraz już jej nie ma). Lubiłam świetlicę gdzie była p. Ania. Smakowały mi bardzo obiady. Chodziłam w tej szkole również do zerówki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam. ;)
image
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem w roku szkolnym 2012/2013 jest bardzo dużo zajęć dodatkowych. Chyba pani która napisała że jest tylko koszmania nie jest nimi zainteresowana. Mój syn kl. III chodzi na dodatkowe zajęcia komputerowe, niemiecki, kółko czytelnicze i koszmanie. Wszystko zorganizowane tak by dzieci miały możliwość udziału w zajęciach. Polecam szczególnie dla rodziców pracujących, zajęcia w ferie i miesiąc wakacji
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam 44. Jest Super!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Ja też polecę szkołę 79. Moje dziecko chodzi tam do oddziału przedszkolnego i teraz z ogromną przyjemnością zapisałam je do klasy pierwszej, mimo iż jest z poza rejonu. Atmosfera panująca w szkole jest przyjemna a dla malucha nauka w tej szkole to prawdziwa przyjemność. Na świetlicy super są p. Kasia i p. Sławek. Dyrekcja na wysokim poziomie, komunikatywna i przyjazna. Obsługa szkoły zawsze skora do pomocy a obiadki na tyle pyszne, że moje dziecko często prosi o dokładki. Zajęcia dodatkowe sportowe, językowe, muzyczne i artystyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam z uwagi na przyjazny klimat i dobry poziom nauczania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
Do szkoły 46 chodziły obie moje córki. Do dnia dzisiejszego bardzo miło wspominają szkołę: atmosferę, nauczycieli i zajęcia pozalekcyjne. Niektóre informacje na temat szkoły są krzywdzące i nieprawdziwe. Najlepiej osobiście dokonać obiektywnej oceny szkoły, a nie polegać na złośliwych opiniach. JA JAKO MATKA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I GORĄCO POLECAM!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gdzie są takie zajęcia w tej szkole? Moje dziecko chodzi do tej szkoly kilka lat i oprócz koszmani nie ma żadnych bezpłatnych zajęć. Odpłatny jest angielski i inne zajęcia. Szkoła ogólnie jest kiepsko zarządzana. Ma sie wrażanie, że nikomu nie zależy. Kadra pedagogiczna raczej starsza i zmęczona już pracą z dziećmi. Wiele osób zabiera swoje dzieci z tej szkoły i przenosi do innych. Też o tym myśle już intensywniej. Szkoda dzieci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Świetlica to jakaś pomyłka. Wszyscy siedzą w jednej klasie, bez jakiejkolwiek organizacji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ja słyszałam ze szkoła ma isc do likwidacji jak 76 i 60
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
masz zle dane- w tym roku nie likwiduja w Gdansku zadnej szkoły
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasza szkoła nie idzie i nie pojdzie do likwidacji. W pełni wykwalifikowana kadra, pedagodzy z powołania - dają dzieciom poczucie bezpieczenstwa, odpowiadaja na kazde pytanie dzieci. Szkoła jest prowadzona wspaniale. Kazde dziecko jest znane, nie ma tam bezimiennosci!!!
Szkola zapewnia wspaniala edukacje, zabawe, rozwija w dzieciach zainteresowania. Moja córka jest zachwycona.
Dyrektor ma kontakt z dziecmi, dobrze organizuje prace calej kadry !!!
jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tej szkoły dla mojej córki
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zajęcia komputerowe???? przecież to w ramach normalnych lekcji.... 1 god. w tyg. "Dużo zajęć dodatkowych" - no jeżeli bierzemy pod uwagę lekcje które w planie lekcji nazwane są "kółko plastyczne", "kółko teatralne" to faktycznie - są. Ale co to za zajęcia dodatkowe, które są obowiązkowe i odbywają się w ramach jednej klasy????? Jakieś nieporozumienie....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
czasem są zajęcia dodatkowe ale w obrębie jakiejś klasy czy klas równoległych i organizowane bo nauczyciel się interesuje ma chęci. może warto popytać wychowawcę dziecka czy jakaś nauczycielka z innych klas czegoś dodatkowego nie organizuje? ja się nie raz spotkałam z czymś taki zarówno podczas mojej edukacji szkolnej jak i praktyk w szkole. i nie było to często podawane na stronie internetowej czy gdzieś wyżej, od tak wyszło to na tzw. spontanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie sprzatajace w tej szkole powinny zainewstowac w dezodorant. Jak sie wchodzi do szkoly do czuc smrod pot obrzydliwosc
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
zdecydowanie odradzam szkole numer 46. Swietlica to pomylka. nikt sie nie intersuje dziecmi poza Pania Asia. reszta Pan siedzi i dlubie w nosie a dzieci przepychaja sie przed komputerem. Brak orgazniacji zabaw. Za kazdym razem jak odbieramy dziecko to siedzi i gra. co do Pan w szkole to z przykroscia stwierdzam ze albo zapomnialy albo brak im wiedzy jak postepowac i rozmawiac z dziecmi. etykietuja je mowiac np ze np sa uparte, leniwe itd. osmieszaja na forum przy klasie mowiac np " pochwal sie wszystkim co zrobiles". prowadza rozmowy na temat dziecka przy dziecku. nie wierza dzieciom co mowia, nie maja czasu na indywidualne podejcie. Po prostu wojsko gdzie nie rozwija sie indywidualnosci i wyobrazni dzieci. brak rozmow. wszystko w pospiechu i robione na mase. jesli twoje dziecko nie jest lizusem lub donoscicielem to zapomnij ze Pani go polubia. zapisywalismy z nadzieja ze to szkola fajna, przyjazna, rodzinna ale niestety tak nie jest. Pani wychowawczyni nie dostepne. bardzo ciezko umowic sie na rozmowe bo przeciez ma lekcje caly czas a przed i po to juz czas prywatny wiec nawet ciezko wyjasnic niektore kwestie sporne. lepiej poszukac innej skzoly, szkoda dziecka oraz zdrowia i nerwow rodzicow...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18
Moje dziecko chodzi do zerowki w tej szkole. Faktycznie swietlica to porazka, wszystkie dzieci i mlodzsze i starsze w jednej sali, dzieci zajmuja sie same soba, glownie sa przepychanki przy komputerze. Zapisalam bo mieszkam obok ale rozwazam zmiane. Jedyny plus to jest ot ze szkola jest mala
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
TO NIECH DZIECKIEM ZAJMIE SIĘ BABCIA LUB ODPŁATNIE NIANIA I PO PROBLEMIE...........JA LUBIĘ SP46
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
w świetlicy są świetne gąbkowe wielkie klocki na ,których zmeczone dzieciaki moga poleżeć i odpocząć. Uważam,ze takie powinny być w każdej świetlicy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko też tam chodzi na świetlicę i nigdy jej nie widziałam przy komputerze, woli porysować. Trudno żeby świetliczanka zajmowała się każdym dzieckiem z osobna. Jezeli dzieci w domu w wolnym czasie najczęściej grają na komputerze, to nic dziwnego, że w szkole trudno je zainteresować czymś innym. Moja córka jest zadowolona z tej szkoły i ja też.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mowie ze swietliczanka powinna sie zjmowac kazdym dzieckiem osobno ale powinna tak organizowac czas zeby dzieci nie tylko siedzialy przy kompie czy tv ale moze ja akurat trafiam tak ze dzieci tym sie zajmuja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
MOJE DZIECI TEŻ I OCZYWIŚCIE JA ICH MATKA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna Pani !
Jeżeli Pani odradza naszą szkołę to proszę o zabranie z niej syna!
Proszę znaleźć lepszą placówkę.Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5
BRAWO !!! TEŻ TAK UWAŻAM. PRZECIEŻ ŻADNE Z DZIECI CHODZĄCYCH DO SP46 NIE SĄ PRZYPIĘTE ŁAŃCUCHEM DO ŁAWKI I MOŻNA DZIECKU ZWYCZAJNIE ZMIENIĆ SZKOŁĘ na lepszą ha ha
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi do 46 i ja uważam,że to dobrze,że dzieci mają luz w świetlicy a nie znowu zorganizowane zajęcia. Przecież po lekcjach maja prawo odpocząć i porobić coś na co maja ochotę. U mojego syna w innej szkole biedne dzieci przychodzą po lekcjach do świetlicy i natychmiast mają zorganizowane zajęcia np. siedza w ławkach i słuchaja jak pani czyta wiersze. Makabra.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety zapach przepoconych fartuchów pań i panów szatniarek i wożnych jest przykry i będę wdzięczna jeżeli to się zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kółka które są w planie nie są obowiązkowe. Chodzą te dzieci które chcą więc jest to forma zajęć dodatkowych. Nie jest sprawdzana obecność dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Aurelia już niestety Ś.P....
Pani Ania nadal w świetnej formie
Szkoła jak na dzisiejsze czasy -swietna. Ale wszystko zależy czego się oczywiście oczekuje.
Nie wszystko dla każdego!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podciągam. Może ktoś dopisze najświeższe informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, teraz będą dni otwarte, to można odwiedzić, popytać.

Niestety, jakiś idiota skończony wymyślił że termin jest praktycznie jeden dla wszystkich szkół, z paroma wyjątkami. Nie da się więc odwiedzić kilku, jak to było w zeszłym roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dni Otwarte swoją drogą ;)

Zgadzam się, co do tego jednakowego terminu dla wszystkich, mam wrażenie, że wszystko na szybko robią, byle z głowy było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dużo rodziców przepisuje swoje dzieci do innych szkół, nawet jeśli są bardziej oddalone od miejsca zamieszkania. Ja również prawie podjęłam taką decyzję. Bardzo słaba szkoła pod każdym względem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
A ile lat ma Twoje dziecko?
Możesz rozwinąć to "bardzo słaba szkoła pod każdym względem"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko chodzi do tej szkoly. Szkola jest o tyle dobra ze jest mala a nie wielki moloch, sa po dwie wszysktich klas , nie ma sie do czego przyczepic oprocz swietlicy ktora jest zrobiona w sali gdzie jest ciasno tloczno glosno, z kilku pan tylko jedna jest zaangazowana w prace z dziecmi bo innym pania dzieci w swietlicy przeszkadzaja np. czytac ksiazke albo wisiec na telefonie. wredna jest taka jedna starszawa blondynka w okularach , mam wrazenie ze jest tam za kare, dyrektor to powinien sie nia zajac. Obiady w szkole tez sa dobre gotowane na miejscu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ala, dzięki za wpis. O świetlicy opinie są bardzo powtarzalne, a tam świetlica jest tylko dla klas I-III? A jak nauczyciele? Ludzie narzekają na brak bezpłatnych zajęć dodatkowych (na razie nie wiem, czy to ma dla mnie znaczenie ;)), ale jak weszłam na stronę zachwalanej 79, to tam są na stronie tylko odpłatne. W której klasie jest Twoje dziecko?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko jest teraz w pierwszej, przechodzilo tez zerowke w szkole. Nieodplatnych zajec jest tylko koszomaania od II klasy reszta typu tance karate .zajecia muzyczne sa platne. Co do nauczycieli to ci z ktorymi mialam kontakt to sa wporzadku. Ja wybralam te szkole bo jest blisko mojego bloku na i to ze jest mala. O szkole 79 tez jest duzo pozytywnych opini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie dla nas też 46 jest blisko. I to, że mała nie jest bez znaczenia. Bo teraz to w ogóle będzie ogólnie więcej dzieci przez ten podział rocznika 2008.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas podzielili dzieci w klasa pierwszych. Jedna klasa to 7 latki a druga to 6 latki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapisuję córkę do tej szkoły do klasy "0". Mojej przyjaciółki syn tam chodzi i ogólnie nie narzeka ,tylko właśnie mówiła że świetlica mogła by być większa i zainteresowanie pań . I też wybrałam tę szkołę bo mam bardzo blisko. W sobotę dzień otwarty więc się zobaczy;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdury Pani pisze. Wyniki szkoły są dobre, dzieci zadowolone, a Pani może z tych, co wszędzie szukają dziury w całym?
A może to znowu Pani z 80-tki? Nieładnie takimi sposobami "wabić" do swojej szkoły. Nic Pani nie wie o naszej szkole. Nieuczciwe działania sprowadzają pecha na "działacza", więc może zajmie się Pani podnoszeniem wyników nauczania w swojej szkole, a nie głupoty wypisuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do kogo ten komentarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli chodzi pani o niezadowolonego rodzica, to chyba mnie wezwała pani do odpowiedzi. Nawet nie wiem gdzie jest ta szkoła 80-ta. Co do jakości tej szkoły to proszę się przejść do innych placówek tego typu. Ta szkoła wygląda jak nora w porównaniu do innych. Orlik, od samego początku zdewastowany przez drobnych pijaczków, pełno tam potłuczonego szkła od butelek po alkoholu, plac zabaw też, mimo iż istnieje od roku. Świetlica godna pożałowania, zajęć dodatkowych brak . Toalety zdewastowane i śmierdzące, klasy właściwie niewyposażone, porównując inne szkoły. Taki trochę wczesny Gierek, późny Gomułko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
TU chodzi o opinie na temat szkoly nr 46. Opinie na termat 80siatki sa na innym forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest opinia dot. szkoły nr 46
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niezadowolona bzdury piszesz , chyba twoje dzieci nie chodza do 46
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety jeszcze chodzi. Ala proponuję odwiedzić inne podstawówki i porównać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Szkoła jest mała, kameralna. Dzięki temu jednostka "nie ginie" w tłumie. Nauczyciele znają wszystkich uczniów, jak nie z nazwiska, to chociaż z widzenia. To samo między dziećmi tworzą się przyjaźnie nie tylko ograniczające się do swojej klasy albo swojego wieku. Nauczyciele w kl. I - III bardzo oddani, dzieci aż się garną do swoich Pań. Polecam się zapoznać ze Szkołą, a nie słuchać malkontentów:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak a jak "zadowolony rodzic" wytłumaczy nagminne łamanie prawa przez dyrekcję tej szkoły i grono ped.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem uczennicą tej szkoły szkoła jest wspaniała.
Jeśli chodzi o wychowawczyni najlepsza moim zdaniem p. Elżbieta Łapińska która po wakacjach będzie uczyć w zerówce. Ale inne wychowawczyni też są miłe i dobrze uczą.
Zajęcia dodatkowe są fajne Judo, Koszmania , Karate ,Tańce gabi,piłka nożna jest wybór :) .Obiady smaczne. A świetlica też OK panie fajne zawsze znajdą jakieś plastyczne zajęcie kiedy pogoda sprzyja wychodzą z dziećmi na dwór.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
chce powiedzieć też ,że ci co piszą o sp60 sp44 sp79 sp80 to niech idą na forum tych szkół
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żenada, a nie szkoła.
zero zaangażowania, nauczyciele zmęczeni życiem.
jaki jest poziom nauczania w tej szkole weryfikuje gimnazjum i nie wygląda to dobrze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Mozna wiedziec na jakiej podstawie "Ojciec" wysuwa taką opinię. Mam dziecko w tej szkolę i moja opinia jest zupełnie inna, ale jak dziecko nie chce sie uczyć to kazda szkoła jest zła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja opinia też jest zupełnie inna i też bardzo odbiegająca od opinii "ojca". Więc może piszemy o zupełnie innych szkołach?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe dlaczego właśnie o tej szkole tyle niepochlebnych opinii. Może przypadek? Ciekawe.....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wg mnie nauczyciele są różni, zależy na kogo się trafi. Dla mnie jednak dyrektor i vice to masakra. Dyrektor składa dużo obietnic, których nie dotrzymuje. Vice odwraca kota ogonem, na swoją korzyść. Niedostępni, wykręcają się od odpowiedzialności. Nie reagują właściwie na niebezpieczne zachowania uczniów wykręcając się orzeczeniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moj synek chodzil i jestesmy bardzo zadowoleni.Polecam szkole
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

czesc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę uważać na w/c dyrektor Krystynę D. moim zdaniem jest to osoba, która nagminnie łamie prawo. Radzę uważać by nie mieć problemów.............
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja i moja córka przleciełyśmy z Anglii w Maju. Córka poszła normalnie 7 klasy ale nie chcieli ją przepuścić do 8. Wkońcu przepuścili ją pod warunkiem że zda egzamin zdała Polski dzisiaj miała matmę i chociaż miała 30 parę procent nadal jej nie przepuścili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś świeższe opinie? Myślę o tej szkole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak obecnie wygląda sytuacja w szkole? Jaka jest Wasza opinia? Dzieci są zadowolone / bezpieczne / czy są zajęcia pozaszkolne? Warto dać do tej szkoły dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy dziecko chodziło do klas 1-3, lubiło szkołę. Szkoła jest kameralna, osobne piętro dla młodszych klas i Pani z 1-3 była bardzo zaangażowana i potrafiła indywidualnie podejść do dzieci (ktoś kiedyś powiedział, że to taka druga mama i tak było).
Dziecko poszło do klasy 4. i przestało być już tak dobrze. Na plus: Pani od polskiego, mało uczniów w szkole (liczebność klasy zależy od rocznika), w środku się sporo na plus zmieniło w ostatnich latach. Minusy: matematyka (brak pasji i poziom uczenia słabiutki), dyrekcja, często zmieniają się nauczyciele, zdarzały się braki kadrowe i np. kilka tygodni bez lekcji angielskiego czy informatyki. Kontakt nauczyciele/szkoła-rodzic jest raczej słaby (są wyjątki) - zresztą proszę choćby porównać strony www kilku innych szkół i SP46. Teraz chociaż daty zebrań umieścili na stronie. Konsultacje wstawione w dziale zajęcia dodatkowe to, z tego co wiem, zajęcia na których poprawia się i pisze zaległe sprawdziany.
W tym roku podobno rada pedagogiczna podjęła decyzję o nieorganizowaniu wycieczek szkolnych z noclegami, tylko jednodniowe. Z drugiej strony był wyjazd z noclegiem, za który rodzice nie płacili - było inne źródło finansowania i nauczyciele podobno dostali wynagrodzenie za ten wyjazd. Wychowawczyni na początku roku mówiła, że w tym roku z powodu braku podwyżek dla nauczycieli realizują to, za co mają płacone i wtedy też mówiła, że nie będzie Zielonej Szkoły, bo nikt im za to nie płaci. Śmialiśmy się, że wreszcie będą rzetelnie uczyć, bo za to mają płacone i uczniowie przestaną korzystać z korepetycji ;-)
Nie jest idealnie, ale nigdzie nie jest...
Moim zdaniem, najważniejszy jest i tak wychowawca i klasa, do której trafi dziecko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Przymorze

Usługi krawieckie - gdzie na Przymorzu? (25 odpowiedzi)

Witam, Szukam niedrogiej krawcowej na terenie przymorza.Mógłby mi ktoś polecić jakąś...

Jaki sklep rowerowy polecacie w Trójmieście? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić rower damski ale jestem niska 155cm i 53kg wagi. Rower do jeżdżenia po lesie i...

Prośba o opinie posiadaczy światłowodu od Orange (38 odpowiedzi)

Witam, planuję podłączyć światłowód od orange, prawdopodobnie 300mbit. Jednak jak wiadomo...

do góry