Widok

Szkoła policealna w trójmieście?

Witam! Mieszkam w Gdańsku od niedawna i jeszcze zbyt dobrze się w mieście nie odnajduję chociaż przyznam, że bardzo mi się tu podoba. Czy mógłby ktoś polecić mi jakąś dobrą szkołę policealną do której mogłabym pójść na agroturystykę? Byłabym bardzo wdzięczna. Fajnie by było jeszcze żeby nie była bardzo droga i mieściła się w jakimś fajnym miejscu w Gdańsku. Dzięki i pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, podepnę się pod niniejszy wątek :)
Chciałabym rozpocząć naukę w szkole policealnej mającej w swojej ofercie hotelarstwo.
Znalazłam "Plejadę", "Profesję" oraz "AP Edukację".
Proszę o opinie o powyższych szkołach lub jaką inną polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam wam TEB Edukację: http://www.teb.pl/oferta/oferta_edukacyjna oferują ciekawe kierunki, między innymi medyczne a do tego na niektórych kierunkach można dostać za darmo tablet :) także warto obczaić ich ofertę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzięki. Jednak w tej szkole nie ma chyba hotelarstwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam tylko o tej profesji z tych, które wymieniasz. Ja jeszcze się nie zdecydowałam, mam takie pół na pół ale myślę o Progresie. Okazało się, że mam nie drogo a ceny mają bardzo zachęcające. No i wybór duży. Ale sama jeszcze nie wiem, muszę się zapoznać jeszcze z ofertą w innych miejscach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Cosinus za darmo! hehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hotelarstwa nie ma ale jest Technik obsługi turystycznej : http://www.kursy.teb.pl/kkz/oferta/kwalifikacyjne_kursy_zawodowe/technik_obslugi_turystycznej ,może cię zainteresuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to jaką? Cosinusa! Chodziłam na informatykę, bardzo dużo się tam nauczyłam fajnych rzeczy. Dzięki temu, potrafię założyć stronę w necie, zrobić baner reklamowy we flashu czy świetnie poznałam Corela. Zdawalność jest dobra, więc jeśli komuś zależy na uzyskaniu potwierdzenia dokumentem, mogę polecić. A do tego jakie opłaty? nie ma żadnych opłat. Nie wiem skąd bierzecie informacje, że te szkoły są płatne, jeśli w Cosinusie WSZYSTKO jest BEZŁPATNE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poproszę o nowe opinie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A technika usług kosmetycznych w jakiej mogę zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście w Cosinusie, nabór jeszcze trwa!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy w Progresie jest taki kierunek jak wizaż i stylizacja, ewentualnie manicure i pedicure? To znaczy wiem ze strony internetowej, że jest, ale czy będzie utworzony? Jestem po technikum fryzjerskim i chciałabym zrobić sobie jeszcze jedną specjalizację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama sobie jakoś odpowiem, już wiem, że kierunki te w Progresie są. Dla wszystkich zainteresowanych - jeżeli się utworzą tj zapisze się odpowiednia ilość osób to kierunek ruszy. Także kto jeszcze chętny prócz mnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam do Progresu, kiedyś zapisałam się na jeden kierunek, ale niestety go nie utworzyli i zapisałam się na inny. Szkół policealnych trochę jest, ale przecież nie chodzi o to żeby iść do byle jakiej. Jak już się poświęca swój czas to jednak wypada się czegoś nauczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy będzie konkretnie wiadomo jaki kierunek się utworzył a jaki nie? Orientuje się ktoś ile musi się zapisać osób żeby zajęcia się odbywały? Zależy mi na aranżacji wnętrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dekorator wnętrz polecam w TEBie w Gdyni, chodziłam tam 2 lata temu, grupa liczyła 15 osób, więcej info znajdziesz na http://www.teb.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakieś opinie o Plejadzie i AP Edukacja? interesuje mnie kierunek technik bhp :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę na administrację do cosinusa, szkoła bardzo spoko, jest darmowa a zajęcia są w soboty i niedzielę co dwa tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, bardzo dobra szkoła i bezpłatna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam rozejrzeć się w ofercie cosinusa, szkoła darmowa i na dobrym poziomie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem dobrym wyborem jest szkoła cosinus, dobrze nauczają ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry