Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kola - opinia bardzo profesjonalnie i zarazem miło prowadzone zajęcia, bardzo indywidualne...
~Kola
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 lipca 2023

Polecam wątek zamknięty Przeszłam kurs CorelDRAW i Adobe Photoshop jako narzędzia DTP, 11 spotkań,...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

szkolenia dla szkoły wątek zamknięty Korzystamy z oferty firmy LABELPOLAND.COM od kilku lat. Trenerzy przygotowują...
~PZS Reda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Bardzo wysoki poziom nauczania wątek zamknięty Polecam LABELPOLAND.COM w zakresie szkoleń z przygotowania plików do druku....
~Alina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Polecam kurs: Corel i Photoshop wątek zamknięty Szukając szkole graficznych w Trójmieście przypadkiem natrafiłam na ofertę...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

Photoshop na potrzeby DTP i INternetu wątek zamknięty Polecam wszystkim!!!! Już dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym...
~JK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Polecam szkolenie Adobe Illustrator wątek zamknięty Uczestniczyłam w szkoleniu Adobe Illustrator. Jako jedyna osoba na szkoleniu...
~P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Szkolenia Corel i Photoshop wątek zamknięty Szkolenie przeprowadzone bardzo fachowo i zawsze z myślą o potrzebach...
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Szkolenia graficzne wątek zamknięty Miły personel, indywidualne podejście do kursantów, bardzo dobry sprzęt -...
~J.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Godne polecenia wątek zamknięty Odbyłam 53 godzinne szkolenie z wykwalifikowanym personelem na niezawodnym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Odbyłem 30 godz. kurs „CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu"....
~hubi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Masz problem z programem graficznym? Tutaj masz problem z głowy! wątek zamknięty Oceniam szkołę bardzo dobrze, wręcz celująco. Wykładowcy są bardzo cierpli,...
~Magdalena Szczurzewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

Polecam firmę wątek zamknięty Profesjonalne szkolenia graficzne. Bardzo przyjazna atmosfera, cierpliwy...
~Aneta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty Bardzo dobry prowadzacy - jak ktos zaczyna z photoshopem a nawet juz cos umie...
~andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

:) wątek zamknięty Szkolenie bardzo mi się podobało, polecam wszystkim którzy chcą zdobyć wiedzę...
~:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Super szkolenie - Polecam wątek zamknięty Polecam firmę Szkolenia graficzne ,korzystałam ze szkolenia „CorelDRAW...
~Anna Sukiennik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

YM - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Szkolenia graficzne ,korzystałem z jej usług dwukrotnie . Miła...
~YM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry