Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - ocena nowy temat Serdecznie polecam Talkersów. Po niecałych 3 miesiącach widzę u siebie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Małgorzata Formela - ocena nowy temat Bardzo dobra metoda nauki języka (w moim przypadku angielskiego). Po wielu...
~Małgorzata Formela
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Dominika - ocena nowy temat Świetna metoda. Pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie przełamać barierę...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Sandra - ocena nowy temat Super metoda. W bardzo krótkim czasie widać rezultaty. Serdecznie polecam!
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Magda W - ocena nowy temat Polecam serdecznie zajęcia z panią Moniką. Jest to bardzo dobry, rzetelny...
~Magda W
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Zielona Kraina Montessori - ocena nowy temat Nasze przedszkolaki od roku mają zajęcia z Panią Ingą, Zajęcia prowadzone są...
~Zielona Kraina Montessori
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Anna Jędrzejewska - ocena nowy temat Moi Drodzy, W końcu po wielu latach trafiłam do szkoły językowej, w której...
~Anna Jędrzejewska
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Joanna - ocena nowy temat Polecam. Jest jakaś metoda uczenia, wyselekcjonowani lektorzy, monitorowanie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Polina Ershova - ocena nowy temat Chodziłam do tej szkoły językowej razem z moją siostrą parę lat temu, mogę...
~Polina Ershova
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

Natalia Chm - ocena nowy temat Bardzo polecam szkołą Aya.Zajęcia odbywały się w przyjaznej,koleżeńskiej...
~Natalia Chm
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2024

Justyna L. - ocena nowy temat Wspaniała szkoła z cudowną Panią Patrycją jako lektorką. Serdecznie polecam....
~Justyna L.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2024

Alina Jasinska - ocena nowy temat For the past few months, Ive been working on getting my C1 advanced...
~Alina Jasinska
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

Marcin - ocena Korzystałem z usług tej firmy przez ponad rok czasu. Na początku było...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

DominikaL - ocena Bardzo polecam tę szkołę! Nauczycielki (bo akurat miałam przyjemność pracować...
~DominikaL
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Wojciech - ocena Wspaniała metoda. Rzeczywiście widać szybko postępy.
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

Marta - ocena Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

Asia - ocena super szkoła językowa dzieci chętnie chodzą
~Asia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Izabela - ocena Synek korzysta z lekcji w szkole językowej puzzle z wielką chęcią, serdecznie...
~Izabela
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Milena S. - ocena Moim zdaniem Talkersi są absolutnie fantastyczni! Profesjonalizm na każdym...
~Milena S.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2024

Tomek - ocena Zapowiadało się Super, zajęcia z lektorem były ciekawe i budujące. Podpisałem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
3354

postów

2686

wątków

do góry