Szpital Jednodniowy

Szpitale

Gdańsk, Otomińska 15C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria G. - opinia nowy temat Zabieg usunięcia zaćmy odbył się sprawnie i w komfortowych warunkach....
~Maria G.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 października 2020

Małgorzata - opinia nowy temat W szpitalu miałam dwa zabiegi- artroskopię kolana oraz usunięcie zespolenia...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Ryszard - opinia nowy temat Bardzo sprawnie działające placówki opieki zdrowotnej.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 sierpnia 2020

zofia wierzchowska - opinia nowy temat Miałam w lipcu 2020 r. operacje na zaćmę oka. Jestem pod wielkim wrażeniem...
~zofia wierzchowska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Maria - opinia nowy temat Miałam operowane kolano (artroskopia) u doktora Dominika Sojaka. Operacja...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 lipca 2020

Roksana - opinia nowy temat Polecam!!! W szpitalu miałam przeprowadzony zabieg artroskopii kolana przez...
~Roksana
-

dodano: 2 lipca 2020

BOLO - opinia nowy temat wykon perfekcyjny. jestem zadowolony na maksa,
~BOLO
-

dodano: 1 lipca 2020

Jan Cebula - opinia nowy temat Bardzo dobra i szybka obsługa. Personel pomocny. Serdeczne podziękowania dla...
~Jan Cebula
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 czerwca 2020

krystyna - opinia nowy temat Jestem po operacji haluxa-dr Warzocha nieoceniony!Fachowosc i otwarcie na...
~krystyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 maja 2020

Graszka - opinia nowy temat Oba zabiegi na zaćmę udane. Wzrok przywrócony
~Graszka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2020

Córka pacjentki - opinia nowy temat Zaćma w obu oczach. Pełen profesjonalizm, sympatyczne pielęgniarki, od samego...
~Córka pacjentki
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2020

zaćma wątek zamknięty Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, zabieg trwa ok pół godz ( z przyjęciem...
~Anna G
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 listopada 2017

Artroskopia wątek zamknięty Szpital godny polecenia ,Obsługa bardzo miła ,pacjent poza tym że jest w...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2018

Artroskopia kolana - łąkotka przyśrodkowa wątek zamknięty dr. Pawlak uratował moje kolano, które przez wiele lat znajdowało się w...
~Rafał
-

dodano: 25 lipca 2018

szpital idealny wątek zamknięty szpital idealny. kolorystyka bardzo optymistyczna, poziom lekarzy wiadomo -...
~Maja
-

dodano: 23 kwietnia 2018

Polecam w 100 % wątek zamknięty Polecam w 100 % szpital na bardzo wysokim poziomie
~AK
-

dodano: 18 kwietnia 2018

Rekonstrukcja ACL Polecam ten szpital. wątek zamknięty obsługa bardzo dobra. Przemile Panie Pielęgniarki, Lekarze i caly Personel....
~Iza Bober
-

dodano: 16 lutego 2018

Artroskopia kolana u 11- letniej dziewczynki wątek zamknięty Doktor Michał Borys- pełen profesjonalizm. Spokojnie i precyzyjnie...
~Rodzice Zosi
-

dodano: 14 lutego 2018

Atroskopia kolana Dr Rybak wątek zamknięty Rewelacyjna opieka. Dr Rybak to profesjonalista, bardzo cierpliwy, dokladnie...
~M.
-

dodano: 20 grudnia 2017

Artroskopia kolana wątek zamknięty Doktor Pawlak - ortopeda operator - powinien służyć jako wzór podejścia do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry