Widok

Szpital na Zaspie

Witam :) jestem na tym forum pierwszy raz.
mam termin na koniec lutego, i zdecydowałam rodzić na Zaspie. Jeśli wiecie to powiedzcie mi jaka jest różnica między normalną salą poporodową, a taką o podwyższonym standardzie. Czytałam w gazecie, że za taką sale jest opłata 150 zł, ale chciałabym się dowiedzieć, czym się ona różni od takiej normalnej sali.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy na Zaspie mozna miec swoja polozna, czy ktoras taka moze polecic. czy mozna zobaczyc oddzial? zastanawiam sie miedzy zaspa w wojewodzkim, rodze za 6tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oddział mozna zobaczyc i w wojewódzkim i na zaspie a co do połoznaj to niewiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oficjalnie nie możesz mieć swojej położnej. Ale nieoficjalnie możesz dogadać się z położną ze szpitala w którym chcesz rodzić. Ja się umawiałam z położną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
swoja=opłacona?jak najbardziej...koszt 500zł...ja bede miała na dniach namiary na swoja wiec jesli chcesz moge podac...na maila oczywiscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0