Widok

Szpital na Zaspie

Witam :) jestem na tym forum pierwszy raz.
mam termin na koniec lutego, i zdecydowałam rodzić na Zaspie. Jeśli wiecie to powiedzcie mi jaka jest różnica między normalną salą poporodową, a taką o podwyższonym standardzie. Czytałam w gazecie, że za taką sale jest opłata 150 zł, ale chciałabym się dowiedzieć, czym się ona różni od takiej normalnej sali.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem z czego się śmiałyście...

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leżysz tam sama i mogą tam wchodzić goście. Masz ładniejszą szafkę i łóżko i lampę przy łóżku i na ścianie wiszą obrazki. A i szafka koło umywalki jest ładniejsza. Jak leżałam na Zaspie śmiałyśmy się z dziewczyny, która za te luksusy płaciła 150 za dobę. Ale jak ktoś nie ma na co kasy wydawać to proszę bardzo. Myślałam, że ta sala ma choć łazienkę osobną, ale nie ma!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o przyłączam się do pytania

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0