Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - ocena Byłam pacjentką oddziału neurologii.Wspanialy personel,wszystkie Panie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Pani prefesor - ocena Jeśli musisz udać się z dzieckiem w takie miejsce to tylko polanki. Oddział V...
~Pani prefesor
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Katarzyna - ocena Byliśmy na konsultacji ortopedycznej z żoną. Niesamowicie profesjonalne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Katarzyna - ocena Jestem pacjentką oddziału ortopedii do zabiegu. Moja opinia oparta jest od...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Grażyna - ocena Wczoraj 10 lutego bylam na sorze doceniam starania kompetentnych Lekarzy...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Halina - ocena Brak konkret ych nr telefonów. Ni5da się znaleźć podstawowych informacji. Na...
~Halina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Sabina - ocena Oddział otolaryngologiczny, 8 piętro. Zabieg isunięcia migdałków. Lekarze...
~Sabina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 lutego 2024

Małgorzata z Torunia - ocena Ze szpitalem zetknęłam się z konieczności- gdyż uległam wypadkowi na...
~Małgorzata z Torunia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Barbara - ocena Negatywne doświadczenie na Oddziale Neurologii z Oddziałem Udarowym. Czekałam...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Mrzygłód Barbara - ocena Byłam pacjentką Dermatologi w szpitalu Wejherowo, bardzo dziękuję za...
~Mrzygłód Barbara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Mariola Wysocka - ocena Miałam usuwaną całą tarczycę 14.grudnia 2023 roku w szpitalu MSWiA z powodu...
~Mariola Wysocka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Grażyna Wenta - ocena Oddział neurologii zasługuje na dużą pochwałę, wszystkie Panie pielęgniarki...
~Grażyna Wenta
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Bogdan - ocena Byliśmy na konsultacji z żoną u Pani doktor Doroty Biesek. Niesamowicie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Zibi - ocena Miałem naprawiane kolano. Panie które przygotowywały mnie do zabiegu jak i po...
~Zibi
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Aleksandra Dąbrowska - ocena Trafiłam 15.01.24 na oddział ratunkowy, zajął się mną Pan Doktor Tomasz...
~Aleksandra Dąbrowska
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Mama 2miesięcznej Julki - ocena Bardzo miły i pomocny personel, warunki pobytu 2miesięcznego dziecka z mamą...
~Mama 2miesięcznej Julki
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

anonimowy - ocena Chciałam wyrazić swoją opinie o oddziale chorób wewnętrznych MSWiA w Gdańsku,...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Janina i Aleksandra - ocena 11 stycznia 2024 bardzo życzliwy, przesympatyczny zespół, Pani pielęgniarka i...
~Janina i Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Mirek - ocena Miłą serdeczna atmosfera. Sympatyczne miłe panie i szybkie terminowe wizyty...
~Mirek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

- ocena Kardiologia V i VII piętro. Tak co do lekarzy nie mam zastrzeżeń wykonują...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2702

postów

1912

wątków

do góry