Widok

Szpitale

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Nie jestem z trójmiasta. Jestem aktualnie w 30 tygodniu ciąży i poszukuję szpitala na przyjście na świat mojego maluszka. Dokładnie mieszkam Gdańsk Matarnia. Dlatego też bym chciała się dowiedzieć jakie szpitale są w pobliżu i który jest najlepszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie co człowiek to opinia. Raczej nie da się jednoznacznie powiedzieć który szpital jest najlepszy.
Rodzić możesz na Klinicznej, na Zaspie albo w Wojewódzkim.
Każdy z tych szpitali ma plusy i minusy:-)
Ja myślę o Zaspie, rodziłam tam córkę i było ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mieszkam na osowej i rodziłam w redłowie..
Moje koleżanki rodziły na klinicznej i sobie baaardzo chwaliły:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Wojewódzkim mają ciśnienie na porody naturalne, więc jak dziecko ma być duże, to lepiej pomyślec o innym szpitalu.
Kliniczna to przede wszystkim ciążę z obciążonym wywiadem, zazwyczaj trudno tam się dostać.
Zaspa najlepsza dla wcześniaków.
Redłowo tak po środku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi zależy na porodzie naturalnym, więc może spróbuje z wojewódzkim. Jeszcze lekarza się spytam co by mi polecał, dziękuję z góry za wasze opinie. Naprawdę nie miałam pojęcia gdzie co jak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Kliniczną, podają znieczulenie :) a w Wojewódzkim chyba nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Wojewódzkim podają - co czwartek jest organizowane szkolenie z anestezjologiem dot. znieczulenia ZZO, polecam iść .
ZZO jest niedostępne na Zaspie, wsród gdańskich szpitali. Pozostałe maja, na Zaspie podają tylko gaz. Średniowiecze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sa nowe przepisy wiec czy nie jest juz tak ze znieczulenie jest podawane w kazdym szpitalu w calej polsce(jesli jest wolny anestezjolog)?? Prosze o odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuję, to nowe przepisy zmieniają tylko tyle, że NFZ za znieczulenie ZAPŁACI (wcześniej szpitalom nie opłacało się dawać znieczulenia, bo nikt za nie nie płacił), ale jak szpital nie chce zarabiać na znieczuleniach to nikt go do tego nie zmusi (tak samo jak nie wszystkie szpitale w ogóle prowadzą porodówki). Mogę się mylić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, a mogłabym prosić o adresy tych szpitali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dorotko,
ja polecam zaspę szpital 10 lat temu miałam tam cc, a obecnie jestem w 8 tyg i chciałabym rodzić na klinicznej ale czy się dostane? tego nikt nie wie.

wpisz w gogle
szpital uck kliniczna
szpital św. Wojciecha gdańsk zaspa
szpital wojewódzki
szpital redłowo gdynia

wyskoczą Ci adresy
Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie słyszałam opinie, że ciężko się na kliniczną dostać... To gratuluje :) dziękuję za informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z całego serca polecam Zaspę :) opieka okołoporodowa i poporodowa rewelacja (no poza jedną zmiana położnych na poporodówce, ale da sie je przeżyć :P ) najlepszy oddział dla noworodków "w razie wu" :) fakt budynek jest stary i nadaje się do generalnego remontu, ale spędziłam tam 1,5tyg po porodzie i 2 dni przed i dałam radę (jestem pedantką - totalną) ;) ja kierowałam się tym by zapewnić sobie i dziecku najlepszą opiekę, najlepszych lekarzy i położnych (i tak jest właśnie na Zaspie) :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super Sloneczko ze masz takie wspomnienia a nie inne... mnie cieli w 7 mies. a położne z patologii i przy cc anioły. Niestety mam wielkie obawy do samego porodu naturalnego, 2 znajome narzekały bardzo że nie dają znieczulenia i cisną aby szybciej :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodzilam 30 lipca na Zaspie. Od razu zaznaczam, ze bardzo chcialam rodzic naturalnie i bez znieczulenia i udalo sie. Znieczulenia zewnatrzoponowego nie podaja do sn. Jest gaz i leki dozylne( ja nie korzystalam). Opieka na porodowce super. Mialam fantanstyczne polozne. Na poloznictwie tez bardzo dobra opieka. Jesli chcesz karmic piersia i to zaznaczysz bardzo pomagaja. Ja mialam problem i polozne pokierowaly mnie tak, ze teraz moge sie mlekiem dzielic😉. Jesli zalezy Ci na zzo to wybierz inny szpital. Jesli nastawiasz sie na cc to tez warto soe zastanowic. Kolezanka ze szkoly rodzenia bardzo chciala cc i " dostala" 😉 oczywiscie bez lapowki itp ale tez nie miala ewidentnych wskazan do cc, po prostu bardzo soe bala bolu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi bardzo zależy na naturalnym porodzie, a przedewszystkim chcę karmić piersią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja leżę właśnie na zaspie ;) to już nasza 8 doba..
Urodziłam naturalnie z cudowna położna :) 2 lata temu miałam cc ... Jeżeli chodzi o opiekę to na prawdę rewelacja a trochę tych położnych tu poznałam :) ja nie miałam problemow z karmieniem piersią ale nie raz widziałam jak dziewczyna pomagały w razie najmniejszych problemów :)
Czasem trzeba się o sobie przypominać ale nic dziwnego bo mają tu na prawdę masę pracy ostatnio... Rozdział poporodowy peka w szwach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Kliniczna z całego serca 😊
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry