Szpitalny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena nowy temat Sor Gdynia porażką 8 godz czekania na pierwsze badanie krwi a usg po 10 godz...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Mariusz Iwanowski - ocena nowy temat Poniżej zera przywiozło mnie pogotowie przez 4 godziny kontaktu kompletnie...
~Mariusz Iwanowski
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Kinga - ocena Sor w gdyni to jakiś ponury żart. Pełna kompromitacja, znieczulica i co...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Jola - ocena Po prostu szok,co personel robi i jak się zachowuje wobec...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

e. - ocena Złamałam rękę i trafiłam na SOR w Gdyni. Dostałam znieczulenie, porobili mi...
~e.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Mateusz - ocena Serdeczne podziękowania dla personelu i dla lekarzy za szybkie przyjęcie na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 listopada 2023

Pacjent - ocena Na Sor Gdynia czekałam 9 godzin ze złamaną noga. 3 godziny od rejestracji...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Małgorzata - opinia SOR ma moce przerobowe na zajęcie się pacjentem tylko kilka godzin, a często...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Iwona - opinia Personel z rejestracji do zwolnienie. Jak mozna krzyczec na ludzi i trzaskac...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Ratownik ( niedoszły ) z Miami - opinia Za tak trudną , stresującą i niewdzięczną pracę , po pierwszej wizycie...
~Ratownik ( niedoszły ) z Miami
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Magdalena Bieniek - opinia Bardzo miły, kompetentny i opanowany personel!!! Byłam meeega zaskoczona po...
~Magdalena Bieniek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Andrii - opinia Byłem z moją dziewczyną, która obawiała się ugryzienia przez kleszcza....
~Andrii
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 maja 2023

Agnieszka - opinia Szok ! Nie mogłam uwierzyć w to ze w takim miejscu tak traktują ludzi które...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 5 maja 2023

*"', - opinia Brak słów na brak kultury ratowników. Długo by mówić, mam nadzieję, że nigdy...
~*"',
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Michał - opinia Serdeczne podziękowania dla lekarzy i ratowników za kontakt, za życzliwość,...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Grażyna - opinia Serdecznie dziękuję całemu personelowi medycznemu za opiekę. Chcę nadmienić,...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Tomasz - opinia Gościłem na SOR wielokrotnie. Bywa na nich różnie. Natomiast tak opieszałego,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Joanna - opinia Bardzo dziękuje P. Jakubowi i Danielowi z SOR'u za okazaną empatię oraz...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2022

Beznadzieja ! - opinia Niebywała ignorancja - na samym SOR jak i opieka po. Przerażające że tak...
~Beznadzieja !
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Mąż zmarłej na SOR żony - opinia Brak opinii pozytywnych a szczególnie negatywnych nie świadczy o poprawie...
~Mąż zmarłej na SOR żony
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry