Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Ewelina jest prawdziwym specjalistą w swojej profesji... wątek zamknięty Trafiliśmy do Pani Eweliny na warsztaty grupowe. Pani Ewelina jest bardzo...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Genialna pracownia logopedyczna, rewelacyjna Pani Ewelina! wątek zamknięty Mogę tylko i wyłącznie polecić Sztukę Mówienia, a zwłaszcza zajęcia z panią...
~Konrad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Polecam na 100% wątek zamknięty Pierwszy raz spotkalam osobe, ktora pomaga bezinteresownie, oddajac swoj czas...
~Mama Amelki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

mama Jasia :) wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu Pani Ewelinki, gdyż mój synek miał krótkie węzidełko i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Zosia - opinia wątek zamknięty Pani Ewelina jest osobą bardzo miłą, ciepłą, radosną i pełną energii, która...
~Zosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Warsztaty z emisji głosu wątek zamknięty Polecam panią Ewelinę. To bardzo profesjonalna, pełna pasji, zrozumienia i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

sztuka mówienia wątek zamknięty Pani Ewelina Mendala-Kwoczek jest osobą pomysłową, kreatywną, bardzo...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Sztuka mówienia- POLECAM!!! wątek zamknięty Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach diagnozujących u Pani Justyny w SZTUCE...
~Mama Olka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Sztuka mówienia wątek zamknięty Cieszę, że na swojej drodze spotkałam Panią Ewelinę. Zajęcia logopedyczne...
~Anna Pawelec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Profesjonalne warsztaty BLW wątek zamknięty Po niezbyt profesjonalnych konferencjach pełnych informacji "po łebkach"...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Serdecznie polecam panią Ewelinę wątek zamknięty Trafiliśmy z 4-letnim synkiem do gabinetu pani Eweliny z zaburzeniami...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Serdecznie POLECAM !!! wątek zamknięty Paną Ewelinę poleciła mi osoba pracująca z dziećmi na codzień. Uznała ze...
~Ewelina ( mama 2,7 latki )
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Serdecznie polecam Panią Ewelinę! wątek zamknięty Była to nasza pierwsza wizyta u logopedy z córeczką (2,5 l.). Byliśmy pod...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Pani Ewelina profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zawsze jest przygotowana...
~Małgorzata Całus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Rotacyzm wątek zamknięty Do Pani Eweliny trafiłem z rotacyzmem z racji mojego wieku nie było to łatwe...
~PK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

warsztaty BLW wątek zamknięty Słyszałaś, czytałaś o BLW, masz wątpliwości czy to właściwa droga dla Twojego...
~Dominika Bara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Warsztaty wątek zamknięty Byłam 13.12 na warsztatach BLW. Bardzo mi się podobało. Pani Prowadząca...
~dominika_
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Warsztaty BLW - POLECAM! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Brałam udział w bezpłatnych warsztatach na temat karmienia niemowląt metodą...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry