Widok

Szukam Pracy

Witam mam 28 lat i szukam pracy w okolicach Banina.
W tej chwili jestem magazynierem, szukam pracy na stałe szybko się uczę, jestem sumienny i odpowiedzialny.
Moje wymagania to praca od poniedziałku do piątku za minimum 2800 netto"na rękę" przy 8 godzinach oraz umowa o pracę.
e mail: drobneuslugi@interia.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ehhh magazynierzy mają wymagania.....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Nie koniecznie na magazyn z zawodu jestem handlowcem. Szukam pracy na stałe obojętnie w jakiej dziedzinie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
No chłopie masz wymagania. Zmieniasz pracę i od razu wolasz 3k?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 21

ludzie a wy chcecie pracować za 2500 gdzie sam kredyt 2000.
Naprawdę nie rozumiem złośliwości. Nie podoba się to nie komentuj.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 6

Lidl szuka - dają bodajże 3600 brutto.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

wychodzi 2574,86 na rękę w Lidlu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam tyle i też muszę żyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

28 lat i już millenials ? informacja, że jesteś magazynierem niewiele mówi. Pracodawcy szukają ludzi na konkretne stanowiska i pod to stanowisko się aplikuje, a nie "chcę cokolwiek". Cokolwiek to możesz sobie kapelusz na Długiej wystawić i zbierać kasę. Co z tego, że szybko się uczysz, skoro jeśli nic nie potrafisz, to nie opłaca się zatrudnić? Chyba, że chcesz 2-3 miesiące za darmo pracować?

Ja np. bym miał pracę za 4000 na rękę, ale jak nie znasz angielskiego i paru innych rzeczy, to ze 3-4 lata będziesz się uczył. Wtedy mogę płacić, wcześniej nie. Albo inaczej. Wcześniej mogę płacić proporcjonalnie do roku nauki i wiedzy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ludzie nie atakujcie mnie.
Pracuje w chwili obecnej jako magazynier i chce zmienić pracę na lepiej płatną.
Pracowałem w Niemczech i znam język na poziomie komunikatywnym.
Przez wcześniejsze lata pracowałem jako handlowiec na dziale agd rtv.
jeśli ktoś ma pytania to proszę o e mail a nie atak na forum.
Dziękuję
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ehhh czyli nie handlowiec a sprzedawca w sklepie na dziale. Chłopaku tu nie Niemcy. Jest ciężej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Aczkolwiek źle Ci nie życzę. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale wy macie nierówno pod sufitami. Szacun dla chłopaka że chce pracować z 3k na rękę, bo jak dla mnie to jest i tak ewenement. Prawda że jest młody, bez doświadczenia itd ale 3k to i tak głodowa pensja. To realia w tym kraju dyktują wysokość zarobków niezbędną do życia na minimalnym poziomie. Chcieliście do UE to macie ceny zachodnie, a do pracy to najlepiej ukraińców. Miały być zarobki jak w UE ale przecież polscy fachowcy są potrzebni na zachodzie więc wystarczy utrzymać u nas głodowe wynagrodzenia i Europa ma zapewnioną fachową siłę roboczą.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dobrze gada Tom
Polać mu!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akurat fachowcy zarabiają b. dobrze, gorzej mają osoby które nie mają konkretnego fachu a też chciałyby jakoś godnie żyć.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura. Dużo ludzi ma fach w rękach, a zarabia grosze
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli średnio 150zl za godzinę pracy to grosze to nie wiem o jakich kwotach myślisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kto zarabia 150zł za godzinę???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyłączając polityków i zaprzyjaźnionych prezesów spółek z udziałem skarbu państwa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tyle bierze hydraulik za godzinę pracy, a terminy co najmniej za 2 tyg.
Kafelkarz 120zł/m2, a terminy w wykończeniówce to trzeba z wyprzedzeniem 3-4 miesiące rezerwować.
Taki warsztat samochodowy w Pępowie ma stawki za godzinę pracy od 100zł prywatnie, a jak robisz z ubezpieczenia to 180zł, na Chełmie ponad 200.
W branży IT, programista bez wykształcenia kierunkowego zaczyna od 4000 na rękę.
Wiadomo że w służbie zdrowia nie zarabia się za wiele, z nauczycielami to jest różnie, bo słyszałem o takich którzy sobie chwalą pracę jak i zarobki.
Wszystko zależy też od tego co nazywamy fachem, bo sprzedawca w sklepie czy kierowca wózka widłowego to żaden fach, bo to może robić każdy.
Ja osobiście nie znam dobrego fachowca który by narzekał na brak pracy jak i pieniądze choć oczywiście zawsze będzie mało, bo na zachodzie mają tyle samo tylko że w euro.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

i to jest właśnie myślenie a właściwie brak. Janusz przychodzi na etat dostaje np. 20 zł i wielce oburzony że w warsztacie musi zapłacić sto parędziesiąt złotych, tylko że mechanik dostanie 20 zł, zusy, ubezpieczenie, podatki i inne zobowiązania za pracownika, to kolejne 20 zł, energia, podatki ubrania robocze, narzędzia, środki czystości itd. kolejne kilkadziesiąt zł. Właściciel warsztatu swoje pieniądze zainwestował i nadal inwestuje w przeciwieństwie do pracownika etatowego, który świadczy pracę. Podobnie jest z kafelkarzem na własnej działalności
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może pora w końcu opuścić Matrix i przestać opowiadać bajki. Hydraulik to może zarabia tyle w Emiratach Arabskich. Kafelkarz bierze za metr 60-80zł. W tym zawiera się koszt utrzymania własnej działalności , paliwo, narzędzia, księgowa. Położenie metra kafelek to nie jest tylko położenie ale przygotowanie podłoża, zaprawy, docinanie, fugowanie itd. Nie znam osoby zatrudnionej na stanowisku kafelkarza z pensją 120zl za godzinę. W godzinę pracy warsztatu samochodowego, czy tym bardziej serwisu wchodzi pensja dyrektora,kierowników,sekretarki,księgowej,dzierżawy terenu,prądu,wody,narzędzi (w tym diagnostycznych za dziesiątki tysięcy złotych) i setki innych rzeczy. Mechanik jest na końcu listy i dostaje ułamek procenta z tej kwoty. Toprawda że jest u nas praca dla fachowców ale przestań wypisywać takie brednie o zarobkach bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem pracy jest bardzo dużo np magazyn biedronki na kokoszkach ciągle przyjmuje na magazyn tak samo większość firm w Miszewie,Malkowie,Tuchomiu...
A jeśli nie boisz się ubrudzić rączek to wystarczy wizyta u którego kolwiek z naszych deweloperów na budowie i napewno pracę znajdziesz za więcej niż oczekujesz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może inaczej, robiłeś na tym magazynie biedronki ? Po 12h sznela sznela do tego 60%to Ukraińcy idź porób tydzień zobaczymy też jestem magazynierem też mam kredyt i robię za 2200 na rękę plus wykanczam dom niejest łatwo ale jakoś żyje, facet chce zmienić pracę ale na taką żeby niezdechnac z wycieńczenia sami hejtzerzy i banany na tym forum 0 pomocy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
12h sznela sznela...no tak jak tu żyć? Przecież kawka herbatka a kierownik powinien podusie poprawić... Z własnego doświadczenia wiem że zazwyczaj ciężka praca owocuje daje możliwość rozwoju i podwyżki ale trzeba się pokazać z dobrej strony... Czy to hajt myślę że nie poprostu jeśli ktoś nie ma jakiegoś dobrego zawodu w którym się odnajduje to musi sobie jakoś radzić... Popatrz na chłopaków układających kostkę pracują ciężko ale raczej żaden z nich nie ma mniej niż 4k na miesiąc ale wiem że czasami priorytetem jest zarabiać mało ale wychodzić w gajerku na raty z rana...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej Piotrze
Kilka slow o forum i mentalności , kultury tu na forum .
Zapewne jestes zaskoczony wymiocinami wylanymi na ciebie . Przecież chciałeś jak każdy normalny człowiek zapytać o pracę .zarobki podałeś jak najbardziej realne.Tylko zapomniałes a w zasadzie nie widziałeś z kim zadarles
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tu w dużej większości to zwykle buce . Gdanszczanie z nosem wyżej niz wiata , biznesmeni i kredyto biorcy którym powinienes podjazd szmata wycierac . Ludzie sukcesu bo maja szereg w baninie i auto na kredyt i w cale nie musza ustepowac innym na drodze . Taka mentalnosc Piotrze .... pamietaj nie zmieniaj sie , bądź sobą i nie bierz przykładu z tego szamba. Bo tu zginiemy. Te wszystkie hejty , palce w dół to wlasnie ONI .
Powodzenia ci zycze . badz soba
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
ej trochę mu dojechałes bo pjoter też chyba na kredycie leci....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dosyc ze na kredycie, to udziela się na forum dosyc regularnie wypisujac rozne madrości.
Ty baniniak popraw se gumke w szortach bo ci chyba weszla w ...i żylkę co trzyma orzeszek uciska,jeszcze peknie i sie narobi!
Kariera od magazyniera na oficera.
Mam kredyt wiec musicie mi dac zarobic,jestem bystry i napewno sie naucze?
A co umiesz,zawòd,starz,uprawnienia,języki?
Osiem godzin dziennie od pon. Do piatku, za prawie 4k brutto, no normalnie pisowska idylla!
Mysle ze nie trzeba sie patyczkowac tylko odrazu do młodziezòwki jak misiewicz i cos tam sie w enerdze wyskrobie czy innym lotosie na poczàtek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie wiem po co go bronić. Chłopak ma za wysokie wymagania w stosunku do tego co sam oferuje. We wspomnianym Lotosie mógłby znaleźć pracę za wielokrotność tego co chce ale tam albo znajomości, albo, super wykształcenie, albo być specjalistą z doświadczeniem. Praca magazyniera i sprzedawcy w CV to słabiutko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piotr ma racje stawiając poprzeczkę wyżej Zadał pytanie bardzo proste i w większości otrzymał tylko przekaz od szaraków aby się nie wychylał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo to niebezpieczne jest ,jak sie wychylisz to ktos ci moze glowe odstrzelic na takiej wojnie dajmy na to.
W zyciu tez wesoło nie jest,trzeba kalkulowac liczyc sily na zamiary,odwaga czasami poplaca ale glupota i huraoptymizm z reguly nie.
Mlodosc jest ok masz energie mozesz probowac do bulu,tylko niestety ona sie szybko konczy a potem frustracja,dlugi itd.
Mialem znajomych co wierzyli ze jak sobie wyrysuja cele na kartonie i przykleja do drzwi to sie stanie...i sie nie stalo!
Brawo głupek co tuli obcy smutek!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ciebie panicz jak z koziej d.....y trąba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a z ciebie kozia d*pa czy trąba?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szarak rozumiem twój problemjedna osoba pisząc bul została prezydentem a druga, czyli ty pisząc bul jesteś nikim. Zwykłym sfrustrowanym. Ieudacznikiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

typowa pis dziel...ska menda,nie ma argumentów to się czepi błędu, sam nie zachowując składni, interpunkcji itd.
idź zrób lodzika plebanowi i brawo piotrek nikt ważny po prostu internetowa nie sfrustrowana piz....a!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A to trzeba być pisowcem żeby śmiać się z żenującej namiastki prezydenta? Oj lewacy czas wylajtować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

bij brawo żenującej namiastce,kukiełce jarozbawa!
człowiek na baterie,obrońca hostii i przedmurza głupoty ,kłamstwa,niekompetencji!
mąż żydó....yyyy i prawie prawnik!
cała historia bulandu pokazuje takie pacynki, idz daj na tacę!
Oj nie wiadomo co czas zacząć myśleć, ale tego od kobiet u was się nie oczekuje...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zastanawiająca jest ta nienawiść do kościoła. Wiadomo ma swoje wady ale to nasza kultura. Jak chcesz wychować swoje dzieci? Jak muzułmanie czy Lgbt?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Towarzyszu żyłka pierdzaca ci strzeli tak mocno kościół na ciebie działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak wolny człek a nie jak parobas głàbie!!! Tak chce wychować i je mam, a ty pewnie pobiegniesz do in vitro !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie kumam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

sacrum,profanum,in vitro,in vino veritas,ingressus sacerdos viderit reversam irascatur!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

malum enim est essentia hominis, Dei missum est ad inferos
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O takie komentarze są najlepsze.Trolle podniosły poziom,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeśli nadal szukasz to skontaktuj się z https://megapraca.pl/praca-operator-maszyn-montaz/banino - tutaj masz bardzo dobrą ofertę pracy - nie dość, że dobrze płatna to i w Twojej okolicy i ciekawa także warto myślę się czegoś dowiedzieć na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie jak możecie pomoc to dajcie namiar na prace a jak nie to się uciszcie. Po co komentować bez sensu. Umoralnić człowieka? Dajcie mu spokój. Najzwyklej szuka pracy i tyle. Czy naprawdę trzeba zaznaczyć ,że za dużą chce wypłatę. Czy naprawdę byłoby lepiej gdyby zarabiał 1500zł abyście czuli się usatysfakcjonowani? Pomyślcie przez chwile prostackie trole.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

To było rok temu prostaku nie czytaku, teraz to co innego można się zapisać do Wot i patrolować ulice...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja bym nie zatrudnił. Jakiś wywrotowy element .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

marzyciel....by zatrudnić to trzeba mieć jeszcze gdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry