Widok

Szukam chętnych osób do biegania :D

Chylonia Bieganie Temat dostępny też na forum:
Szukam chętnych osób z okolic leszczynek,grabówka,cisowej na bieganko aby zrzucić zbędne kilogramy:D nie lubię sama biegać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A coś więcej możesz napisać, choćby jakie godziny Tobie odpowiadają (bo ja np mogę tylko wieczorami), jakie dni, a może codziennie, ile km pokonujesz (bo u mnie to trochę słabo), a nie ukrywam, że towarzystwo motywuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja tylko mogę rano zależy jak syn ma do szkoły,jestem początkująca jeden przystanek to dla mnie wyzwanie:D i tak ja napisałaś potrzebuję towarzystwa bo samej nie lubię i mi się nie chce:)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam ze mogę codziennie jak jest dobra motywacja,napisz może się jakoś zgadamy aby nam razem pasowało czasowo?.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rano mogę tylko w weekendy, niestety :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi w weekendy nie pasuje bo nie mam z kim syna zostawić,szkoda:'(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspólne bieganie bardzo motywuje jeśli jeszcze aktualne to jestem chętna na bieganie.pasuje mi codziennie wieczorem i niedziela cały dzień,mieszkam na morskiej kolo kominków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,tak dalej jest aktualne ale mi pasuje tylko z rana jak dziecko jest w szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja chętnie się dołącze do biegania, może być rano i wieczorami, mieszkam na Cisowej... :)

Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z Cisowej też początkujący napisz radoslaw-andraszak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry