Widok

Szukam dobrego i taniego Notariusza w trójmieście

Witam, szukam w miarę taniego Notariusza w trójmieście. Może ktoś poleci dobrego i sprawdzonego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja załatwiałam sprawy w Gdańsku na Targu Drzewnym 3/7- Notariusz Ciszewski. Sprawnie i bez zastrzeżeń, polecam. (tel. 58 346 27 88)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ja polecam p.Marię Dembek w Gdańsku- ul.Chlebnicka .Bardzo sympatyczna obsługa ,sprawnie no i ceny przystępne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
What an awesome way to explain this-now I know eveyrhting!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam notariusza Mariusza Ciszewskiego! Kojarzy mi się tu cytat z piosenki "U cioci na imieninach"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyny plus to cena przystępna, ale można wdepnąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi bardzo pomógł. Bezinteresownie i za darmo. Jego porada co zrobić uratowała moją rodzinę i nasze finanse.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja notariusz przy wałach jagiellońskich 28/30 lok. 1 nazywa się Małgorzata Działakiewicz-posiła, niedawno dokonuwałam tam czynności - wszystko fajnie tel 58 3053002
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja załatwiam wszystko u Marchlewicza na starowiejskiej w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma tanich ani dobrych niestety.
Wszyscy sa drodzy.
Dobrych to nie spotkalem a korzystalem juz z wielu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
a dlaczego byli ŹLI?

brzydko pachnieli, wulagrni, czy co?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zdecydowanie potwierdzam.
Roboty nie robia zadnej, odpowiedzialnosci tez a kasuja jak.... nawet trudno to porownac.
Gdybys rozumial troche jezyk ktorym masz tworzone dokumenty to wiedzialbys ze odpowiedzialnsci nie ponosza zadnej. I ja nie spotkalem sie nigdy z informacja w prasie/radio/TV aby jakis notariusz poniosl wieksze konsekwencje niz nagana. A straty jakie wygenerowal komus ?
TO juz nie jego sprawa.
Niestety - w naszym prawodastwie zapewnili sobie monopol i nie masz wyboru.
Stawki - regulowane ustawami. CO prawda ceny maxymalne - ale ktory notariusz nie jedzie po maxymalnych ? Moze dostaniesz rabat aby zaokraglic kwote - ale to na tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogę Ci polecić z tczewa cejrowska.pl bardzo dobra, kompetentna, pomogła mi, więc polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To prawda, mnie tez dużo pomogła. Nie bierze drogo, jest bardzo miła i ma dużą wiedzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Warto zainteresować dobrą panią notariusz z Tczewa. cejrowska.pl mi bardzo szybko i sprawnie pomogła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Taaaa jashka i ladna to ta sama osoba. Widac Pani Cejrowska z Tczewa sie poleca.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

hahaha widac niektorzy notariusze potrzebuja dodatkowej reklamy w postaci postow, co biznesik sie nie kreci tak jak kiedys ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry