Widok

Szukam ekipy budowlanej z okolic Gdańska, Kartuz, Kościerzyny

Witam , poszukuje sprawdzonej , dobrej oraz nie najdroższej ekipy budowlanej do postawienia domku jednorodzinnego o pow ok 120m2 od fundamentów po dach. Z góry dziękuje osobą które mogą takowe ekipy polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi budowała ekipa z Tczewa (wybrana z 37 firm). Nie mam powodów do narzekania na nich, tym bardziej, że nawet jak po 2 latach wychodzą mi kwestie związane z "pracą domu" (normalna rzecz) bez gadania i kosztów przyjeżdżają.
Jedyny problem z nimi to trafić w terminy, bo oni dość dużo domów rocznie stawiają. Wiadomo - większa firma - szybciej robi i taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja natomiast mogę podzielić się opinią firmy, która ocieplała mi poddasze pianką. Korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Dobrze robią swoją robotę. Firma ociepla na terenie całego kraju. Dla zainteresowanych podaję namiary:535-535-591. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli budujesz dom to i ocieplić powinieneś, a do tego to polecam firmę z Suwałk, która wszędzie dojedzie. na terenie naszego województwa działa pan Jarek 535-535-591; ocieplałem z nimi dom, ich pianka to świetne rozwiązanie, profesjonalizm pracowników w połączeniu ze skuteczną pianką gwarantuje zadowolenie z wykonania :-) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba wiem, o jakiej firmie mówisz ;-) faktycznie to firma warta polecenia. To trafny wybór zwłaszcza do ocieplania. Polecam Pana JArka, który odpowiada za nasze województwo. nr do niego: 535 535 591
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
znam tą firme, rzeczywiście godna polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ta suwalska firma jest faktycznie godna polecenia. korzystałem z ich usłoug i jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem zainteresowany zleceniem budujemem domy z ciesielka i pokryciem dachowym prosze o kontakt784439330
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma z Kolbud:
http://paxbudprofessional.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Buduje zdalnie. Juz koncowka. Obylo sie bez wiekszych problemow. Ekipy nie najtansze ale z polecenia. To jest klucz. I np. Od elewacji bylismy obejrzec 3 poprzednie realizacje wykonawcy zanim doszlo do podpisania umowy.

Ogólnie dobrze jest zastanowić się nad pokryciem dachowym:
https://kukier-pielin.pl/blacha-trapezowa-na-dach-i-nie-tylko-rodzaje-wlasciwosci-zastosowanie/

Polecam blachę trapezową. Jest to tania opcja i jednoczesnie daje dobra izolację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domy szkieletowe : twój dom szkieletowy Mezowo - 4.5 tys m2 stan deweloepeski z pompa ciepła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry