Widok
>Idziecie na latwizne, bo jestescie leniwi.
Idziemy, Moja Droga, bo to droga, którą podążają obie strony.
I w tych czasach, chyba częściej kobiety niż faceci (jeszcze z 15 lat było całkiem na odwrót).
>Wiek w milosci nie ma znaczenia jak pisal Michal:-).Zgadzam sie z tym calkowicie:-)
W miłości owszem, ale nim ona zaistnieje lub gdy jest to tylko związek, zakochanie czy wiele innych relacji łączących dwoje ludzi... No a miłość sama z siebie się nie bierze.
Idziemy, Moja Droga, bo to droga, którą podążają obie strony.
I w tych czasach, chyba częściej kobiety niż faceci (jeszcze z 15 lat było całkiem na odwrót).
>Wiek w milosci nie ma znaczenia jak pisal Michal:-).Zgadzam sie z tym calkowicie:-)
W miłości owszem, ale nim ona zaistnieje lub gdy jest to tylko związek, zakochanie czy wiele innych relacji łączących dwoje ludzi... No a miłość sama z siebie się nie bierze.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
Gdy przyjaźń się pogłębia to tworzy się bliskość (intymność), a ta powoduje pociąg seksualny, chęć bycia ze sobą więcej i częściej... bliższe to mojemu poczuciu miłości, niż pół roczna chemia, po której następuje spadek zainteresowania lub co gorzej, zwykły zakłopotanie, tym co to było i jak z tego się teraz wykręcić:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"