Witam. Jestem rocznik 94 i trenowałem w Gedanii, Polonii i Lechii Gdańsk i teraz szukam klubu jakiegoś słabszego. Co mi polecacie? mam dosyć grania z dzieciakami na orliku, wole pograć na treningach. Pozdrawiam
00
~franz_maurer
193.105.63.*
(14 lat temu) 29 grudnia 2011 o 21:22
Witam
Mam dla Ciebie drużynkę, na razie tylko B-klasową, ale z aspiracjami i możliwościami, z Gdańska. Jaka pozycja?
Podaj maila to wyślę szczegóły.
Pozdrawiam
lechia321@interia.pl z pozycją to różnie, ale tak to obrońca, pomocnik, napastnik trzeba by było mnie 'przetestować' na jaką pozycję się nadaję. Poproszę szczegóły