Widok

Szukam koleżanki z Gdańska/Trójmiasto

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny :)
szukam energicznej, wesołej, wyluzowanej i zadbanej koleżanki/koleżanek, z którą w wolnej chwili umówimy się na ploty, spacer, wypad na miasto- na drinka, na plażę, do klubu etc. może tenis, aktywność fizyczna? kwestia dogadania i mozliwości. Nazywam się Paulina, mieszkam w dzielnicy Przymorze, mam 33 lata. Jestem wesołą i atrakcyjną kobietą. Chcę się cieszyć życiem, jestem aktualnie singielką, faceci to ciężki temat ;) brakuje mi damskiego towarzystwa, w którym można otwarcie pogadać o wszystkim i o niczym, bez spiny. Daj znać jeśli jesteś zainteresowana to wymienimy się kontaktami i umówimy się na spacer.
Pozdrawiam
Paulina
opaula87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej :) mam 25 lat ale lepiej dogaduje sie ze starszymi wiec jeśli Ci to nie przeszkadza to możemy sie poznać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faceci to ciezki temat ? Przebiore sie za babke i bede Twoja najlepsza psiapsolka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko musisz zadbać o siebie, cokolwiek to znaczy wg autorki. :S
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie
rąbaka69@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym poszła na spacer lub drinka, ale niestety nie wiem czy się wpisze w twoje kanony piękna, więc chyba odpadam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekawa, czy takie spotkania ugadane przez e-maila dochodzą do skutku o.O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry