Widok

Szukam koleżanki z Gdańska/Trójmiasto

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny :)
szukam energicznej, wesołej, wyluzowanej i zadbanej koleżanki/koleżanek, z którą w wolnej chwili umówimy się na ploty, spacer, wypad na miasto- na drinka, na plażę, do klubu etc. może tenis, aktywność fizyczna? kwestia dogadania i mozliwości. Nazywam się Paulina, mieszkam w dzielnicy Przymorze, mam 33 lata. Jestem wesołą i atrakcyjną kobietą. Chcę się cieszyć życiem, jestem aktualnie singielką, faceci to ciężki temat ;) brakuje mi damskiego towarzystwa, w którym można otwarcie pogadać o wszystkim i o niczym, bez spiny. Daj znać jeśli jesteś zainteresowana to wymienimy się kontaktami i umówimy się na spacer.
Pozdrawiam
Paulina
opaula87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) mam 25 lat ale lepiej dogaduje sie ze starszymi wiec jeśli Ci to nie przeszkadza to możemy sie poznać!
Faceci to ciezki temat ? Przebiore sie za babke i bede Twoja najlepsza psiapsolka ;-)

Inne tematy z forum Przymorze

Gdzie mogę oddać lub sprzedać używane ubrania? (42 odpowiedzi)

Po sprzątaniu w szafie mam wiele ubrań w dobrym stanie których już nie będę nosić, a żal mi ich...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (15 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Jaki sklep rowerowy polecacie w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Chciałabym kupić rower damski ale jestem niska 155cm i 53kg wagi. Rower do jeżdżenia po lesie i...

do góry