Widok

Szukam mądrego przyjaciela 40+

Szukam przyjaciela do rozmów i przyjacielskiego przytulania. Może wyjdzie z tego coś więcej, ale nie mam oczekiwań. Jestem wykształcona, inteligentna i bardzo ładna, Mam 49 lat, poczucie humoru i kocham podróże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawy jestem, jakie np. ja miałbym szanse przy 42 latach i 3 dzieci:-) Żona rozwija się duchowo tak, że w bloku zaczęła się dusić i wyprowadziła się w praktyce z najmłodszym synkiem na wieś, gdzie może właśnie hartować się biegajac na bosaka czy kąpiąc w oszronionej trawie (seks już od dawna zaczął być dla niej niski i brudny, a moje wibracje zbyt niskie). Ja okazałem się zbyt przyziemny, oszukałem ją (bo przestałem pisać dla niej wiersze), więc robię właśnie za męską samotną matkę dwóch dorastających córek. Tak więc mam swój etat w pracy i etat w domu, o nauce zdalnej z dziećmi nie wspominając. Jestem więc taki wolny-nie wolny, więc niczego zapewnić nie mogę, bo i czasu zbyt wiele nie ma. Ale zawsze lepiej porozmawiać o podróżach niż łapać doła... Reflektowałabyś na takiego kompana?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bym reflektowała. Ale nie podałeś maila :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podałem. Razem z imieniem - 3 post od dołu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo nie wiedziałam, że a to Adam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż znudził się być mężem i szuka przyjaźni a ja czuję się samotna tak bardzo że szukam przyjaźni w internecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znudził się być mężem? Znaczy co? Kwiatów nie przynosi? Śpi osobno? Je na mieście?
"Szuka przyjażni" - czyli czegoś mu brakuje. Mówi czego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj 502846748
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Aniu.... Odezwij sie... Tomasz1875@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chętni nawiaze z toba kontakt, mam 42 lata, kawaler, jestem w niewielkim stopniu niepełnosprawny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć myśle ze można zacząć pisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym napisać znalazłaś, to ja. Wszystko, czego Tobie brakuje daje mojej żonie niestety, bez wzajemności.
Ach też tęsknie za ciepłem i miłym słowem, może kiedyś coś się zmieni.
Nachodzą mnie myśli, że w oczekiwaniu na odwzajemnioną miłość musiałbym, być nieśmiertelny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj. Ile masz lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widać, latarnik odpłynął daleko... Ale są inni. Ciekawi tego, że nie boisz się wchodzić w trudne sytuacje - więc też jesteś kimś ciekawym, wyjątkowym. Niby każdy jest, ale poza byciem kimś dla siebie fajnie jest też być KIMŚ dla drugiego. Jak to było w filmie - "Można wszystko stracić albo dużo zyskać". Wiadomo - łatwo nie jest. Ale chętnie do ryzykantki się odezwę. Zwariowane czasy wymagają zwariowanych metod.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adam, nie zostawiłeś kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak... aawlrsgb@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

latarnik, nie zostawiłeś kontaktu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fajny anons. Podziwiam odwagę :-) Na trójmiasto pl raczej dziwne osoby i z wymaganiami aż pod niebo. Ale życzę powodzenia :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka jestem Jacek 50lat wysoki zadbany i wesoły facet jednak szukam przyjaźni z kobietą w bardziej dyskretnym układzie... Dam dużo od siebie, rozumie co to brak czułości rozmowy.wsparcia.. Więc szukam tego czego nie mam w domu.... Zaryzykujesz ? Odezwij się jacoo32@wp.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czyli szukasz kochanki ,tak zwyczajne ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panna już znalazła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
55 latek zainteresowany. Podobno niebrzydki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj mam 45 lat szukam Pani do stalego zwiazku 502846748
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam przyjaciółki :) (57 odpowiedzi)

Jestem samotna 27 letnia kobieta która szuka koleżanki przyjaciółki aby poprostu pogadać...

Zaprzyjaźnię się z Facetem (37 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

do góry