@anonim
Tylko nie wiem do którego teraz piszę hihi
Tak, jestem z Gdyni. Możemy gdynianie na piwko wyskoczyć, czemu nie. Tylko błagam , żeby anonimy w końcu się określiły, kto jest kto
00
~Adam
94.254.227.*
(8 lat temu) 15 lutego 2018 o 17:35
Adam
2018-02-14 19:04:14
Ania
2018-02-13 18:19:32
Jednak pomyliłam Ciebie z kimś innym ,ale miło było poznać.
Czyżby kolejna osoba odchodzi z forum? A było tak ciekawie
To anty będzie tęsknił za Ania
20
~Ania
46.186.68.*
(8 lat temu) 14 lutego 2018 o 20:01
mam ciekawsze zajęcia:)
00
~Adam
94.254.228.*
(8 lat temu) 14 lutego 2018 o 19:04
Ania
2018-02-13 18:19:32
Jednak pomyliłam Ciebie z kimś innym ,ale miło było poznać.
Czyżby kolejna osoba odchodzi z forum? A było tak ciekawie