Widok

Szukam niedrogiego ślusarza lub kogoś kto umie otworzyć zepsuty zamek w drzwiach - Jankowo Gdańskie

Witam

Szukam jakiegoś niedrogiego ślusarza (ceny po 250pln niestety nie udźwignę za rozwiercenie zamka). Czy ktoś jest w stanie mi pomóc gdyż zepsuły się zewnętrzne drzwi w domku w Jankowie Gdańskim (zepsuł się nagle zamek i nie idzie już go otworzyć). Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Mój telefon to 601 689 116 jeśli by ktoś mógł pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro chodzi o rozwiercenie, to nie masz zepsutego zamka a wkładkę. W tym przypadku cena 250 zł rzeczywiście jest wygórowana. Chyba, że ktoś dojeżdża z sąsiedniego województwa ;)
Jeśli jednak rzeczywiście masz uszkodzony zamek, to 250 zł zł za otwarcie go, bez niszczenia drzwi, nie jest szczególnie drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest zepsuty taki dolny mały zameczek który tylko od wewnątrz się zamyka i otwiera. Zdjęłam już sama klamki i rozebrałam cały zamek z zewnątrz z dwóch stron sam - mimo to nadal nie idzie drzwi otworzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

do góry