Widok

Szukam pracy

Czy można namiary na naprawdę uczciwa pracę z góry dziękuję to e-mail pokrywkaalicja@wp.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, Biedry i Lidle przyjmują. Dają umowę i benefity, stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem na czas, ale oczywiście Ty nie bierzesz tego pod uwagę bo taka praca zapewne uwłacza Twojej godności. Wolałabyś żeby ktoś na forum zaoferował królewnie 10tyś za picie kawy za biurkiem, czyż nie? Ktoś kto szuka pracownika przez forum znaczy że jest desperatem i wykorzystał wszystkie inne możliwości żeby złapać frajera a jak ktoś wie coś o konkretnym stanowisku to poleci je swoim znajomym a nie jakieś Grażynie z forum. Pomyśl zanim coś napiszesz następnym razem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

@vin , chyba trochę mocno pojechałeś
Pomimo wszystko jeszcze zdarzają się firmy które potrafią pracownika oszukać
Zmieniają nazwę, lokalizację, chowają się za agencjami pracy....sam wiesz jak bardzo trzeba uważać by się nie przejechać
Dzięki internetowi coraz mniej, ale są firmy które inwestują grubą kasę w kasowanie negatywnych opinii i dbają jak nikt o pozytywny wizerunek w sieci choć da się to wyczuć
Może chodzi o firmę która po prostu nie oszuka pracownika i to wystarczy.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

VIN ma trochę racji, zaoferował Biedronke i Lidla, może nie są to najlepsze firmy pod względem wysokosci wynagrodzeń, ale nie sądzę żeby można nazwac ich oszustami. Ta osoba szukająca zatrudnienia powinna o tym wiedzieć ale jak VIN napisał, ta Pani szuka czegoś w czym sie nie napracuje a zarobi. Przynajmniej ja tak to odebrałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak napisałem. Te sklepy mają problemy kadrowe i na pewno dbają o tych których mają u siebie, a jeśli ta panna szuka uczciwego pracodawcy i to jest priorytetem w poszukiwaniach to właśnie tam powinna się udać. NIestety zazwyczaj jest tak że takie osoby chciałyby aby ktoś napisał "u mnie w firmie jest wolny etat, nic nie robisz i płacą 4k , wszystko załatwię przyjdź w poniedziałek na 9..." tak dobrze to nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aby mieć dobrą pracę nie trzeba mieć "głowy". Potrzebne są najczęściej "plecy", znajomości i układy. "Budżetówka" to miejsce pracy dla "najlepszych i największych fachowców" -może z nielicznymi wyjątkami..chociaż miejsca pracy po odchodzących na emeryturę są "zaklepane" nawet dwa lata wcześniej dla" córki" kuzynki" córki koleżanki, znajomej królika-znajomego królika.(masz wątpliwości patrz: UM, UW, M.O.N-wojskowość. Policja, Akademia Morska, UG,PG, Zusu-end Krus-u i inne pro 'Państwowe"....Nie ważne jakie masz "mocne papiery" ważne kogo znasz , z czyjego polecenia jesteś lub z "kim" jesteś spokrewniony..lub kto ciebie zarekomenduje "na ucho". Prawda nas wyzwoli...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...

do góry