Widok

Szukam przyjaciółek...

Orłowo Temat dostępny też na forum:
Witam od niedawna mieszkam w trójmieście i szukam jakiejś bratniej duszy z którą można milo spędzić czas.. przyjaciółki lub koleżanek z którymi można na luzie posłuchać muzy po chodzić po sklepach..robić razem 'nic' malowanie wygłupianie sie szukam otwartych osób...jeśli któraś zainteresowana zapraszam:)) addona91@gmail.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@AAddona proponuję się włączyć się w planowane i spontaniczne organizowane wypady np. na rolki, rower, grilla. Co tu dużo ukrywać większe jest grono kobiet więc na pewno kogoś poznasz.
Tańce, zabawy, hulanki i swawole... w między czasie i po pracy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (85 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

do góry