Widok

Szybki wytrysk męża

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w w związku z mężczyzną 10 lat starszym ode mnie i ... ie uprawiamy seksu.On chce ale sama nie mam ochoty. Nie wiem co się dzieje. Chciałabym aby było tak jak na poczatku. On nie ma wenySeks ciągle wyglada tak samo. W sensie kładzie się na mnie, kilka ruchów i ... koniec. Tak tak, ma problem z szybkim wytryskiem Wiele razy mówiłam mu o tym, żeby mnie również zaspokoił. Mówize będzie się starał i że się poprawi ale wszystko jest tak jak było.
Tworzymy bardzo fajny związek ale seks jest taki sobie. Co mam robić? Jak go namówić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nieładnie z jego strony. Widać trafił Ci się egoista.Dla mnie osobiście zaspokojenie swojej partnerki jest najwiekszym priorytetem. Potem ja. Moze puść mu jakiś film na youtube jak sie zająć kobietą? Rozmawiaj z nim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla chcącego nic trudnego jak by chciał to by sie wstrzymał. Chłopy w łóżku to egoisci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże

Wklej fotkę i nr tel do siebie. Pomoc niewykluczona ;]
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie oskarżajmy zaraz zbyt pochopnie jestem przekonany ,że prześladuje go przedwczesny wytrysk. Sam prawie przez całe dorosłe życie męczyłem się z podobną sytuacją. Czułem się okropnie,występują przy tym zaburzenia erekcji,nie pomagały żadne leki i żele,których jeszcze wówczas (ze 20 lat temu) nie było.Dopiero jak pojawił się kilka lat temu orgasm control, wystarczy kilka tabletek aby sytuacja zmieniła się całkowicie.Jest lepsza erekcja ,która powoduje pewność siebie,no i co najważniejsze dłuższy satysfakcjonujący stosunek.Polecam mężowi ,można już kupić bez recepty,wziąć międzyczasie gra wstępna ,masażyk po kilkunastu minutach jest OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozmawiam, rozmawiam ale ciągle jest tak samo. Czyli...kiepsko :( Szczerze? To już wolę wieczorem położyć się spać i zasnąć niż uprawiac seks, który mnie męczy i z którego nie mam zadnej satysfakcji. Filmy oglądaliśmy ale on tak szybko się nakręcal, ze kończył w 2 sekundy, odwracał sie i normalnie zasypiał. Tyle z seksu. Dramat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pisze tutaj o filmach erotycznych ale o firmach instruktażowych o seksie (takich jak zaspokoić swoją partnerkę). Jest ich wbrew pozorom dośc sporo na youtube. Poszukaj i niech obejrzy. Ewentuanie weź sprawę w swoje ręce. Kup mu prezerwatywy prązowane, takie ktore ograniczają dopływ krwi do penisa, ewentualnie pierścień na penisa i powiedz,ze nie bedzie sexu dopóki on tego nie naloży. Śweitne są równeiż chusteczki oc wipes. Uzyj w ramach gry wstępnej. Wsmaruj mu w penisa zawartość takiej chusteczki. Tylko niech on od razu sie nie pakuje w Ciebie ale poczekajcie trochę. Powinno go chociaż trochę znieczulic i będziie mógł o wiele dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można te chusteczki stosować razem z prezerwatywą? Bo stosujemy na co dzień prezerwatywy ( próbowaliśmy również tych przedłużających wytrysk ale średnio dzialały). I gdzie je dostane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu jakbym sama pisała tego posta. Ja tez jestem z 10 lat starszym mezczyzna. Nasz seks jest słaby, bo przyjemnosc z niego czerpie tylko on. Na początku związku się starał chociaż, a teraz , gdy seks jest rzadko to mu 5 ruchow wystarczy. Wg mnie to strata czasu. Zawsze tłumaczy się tak samo: że tak mocno mu się podobam. Szkoda, że odkad tak jest moja ochota zniknela calkowicie. Jestem tylko sfrustrowana i czuje się wykorzystywana. Niestety...tak jak ktoś tu wspomniał ..to czysty egoizm. Nigdy nie pyta co zrobić, zeby było mi lepiej. Po prostu udaje, ze wszystko jest okey. Wg mnie to taki typ ludzi i nie wplyniesz na to, zeby nie byli egoistami. To są różnice temperamentów i to jest sztuka trafic na mężczyznę o podobnych potrzebach. Wg mnie jeśli do tej pory Ciebie olewa to z biegiem lat lepiej nie będzie. Mało optymistyczne niestety...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anna, z całym szacunkiem, jesteś trollem czy bezmyślna kobieta?
Masz 37 , facet 47, i oczekujesz że cię zaspokoi?
Wiadomo że facet po 40 nie będzie dobrym towarzyszem do seksu, choćby nie wiadomo kto co pisał. Dlatego starsze spotykają się z młodszymi, a 40 + faceci z młodymi, bo to są seksualnie dobrane pary.
Nikt ci nic nie doradzi, bo takie sa prawa natury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamawiałem przez internet. w wielu sklepach. No cóż. Nie na każdego gumka działa bo problem przedwczesnego wytrysku inaczej by nie istniał. Spokojnie można stosować chusteczki razem z prezerwatywą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam jakieś żele oraz inne kosmetyki na przedłużenie stosunku, np:
https://swiaterotyki.pl/469-suplementy-na-przedluzenie-stosunku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odgryz mu wacka i po problemie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przepraszam, a seksuologów na tym świecie nie ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co seksuolog poradzi staremu prykowi?
No ludzie , bądźcie poważni. Głowa boli co niektórzy tu wypisują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje sprawdzić czy powodem szybkiego wytrysku nie jest problem zdrowotny, niedobory makro i mikroelementów itd. Są też różne preparaty poprawiające erekcję czy opóźniające wytrysk. Z takich z naturalnym składem, to ja mając ten sam problem, brałem Ereko. I mi bardzo pomogło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie ma dosyć wysokie libido skoro szybko "strzela". Może być też tak, że nie panuje nad tym po prostu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stud pills tabletki może wam pomogą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kluczowa przy tabletkach będzie substancja czynna, ale w sieci jest tego dużo i można spotkać Sildamax - https://potencja.net.pl/sildamax-100 i wiele innych tabletek więc można szukać rozwiązania problemów dla siebie i osiągnąć pod tym kątem dobre efekty więc nie koniecznie ten problem jest nie do pokonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ciekawy blog przedłużaniu stosunku i przedwczesnym wytrysku jest tam ranking i forum sądzę że realnie omówiono problem
przedwczesny wytrysk przedłużenie stosunku forum ranking
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To najlepiej sie udac do lekarza seksuologa bo to nie wina pani meza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problemy przy wspolzyciu czy to przedwczesny wytrysk czy np słaba erekcja są do wyprowadzenia odpowiednimi lekami ale to trzeba isc do lekarza. Moj maz mial problem z erekcja ale bierze suplementy diety i problemu nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie suplementy? cos na recepte?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak stosuje erectan forte https://www.erectan.pl/ wczesniej tez ten manlong ale od niego juz odszedl i taki sposob nam pasuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koniecznie niech twój mąż spróbuje tabletek Stud Pills. Mi wydłużyły stosunek a też miałem problem. Porozmawiajcie spokojnie, nie stresuj go bo będzie gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nawet działają te proszki Thanks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

do góry