Widok

Szybki wytrysk męża

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w w związku z mężczyzną 10 lat starszym ode mnie i ... ie uprawiamy seksu.On chce ale sama nie mam ochoty. Nie wiem co się dzieje. Chciałabym aby było tak jak na poczatku. On nie ma wenySeks ciągle wyglada tak samo. W sensie kładzie się na mnie, kilka ruchów i ... koniec. Tak tak, ma problem z szybkim wytryskiem Wiele razy mówiłam mu o tym, żeby mnie również zaspokoił. Mówize będzie się starał i że się poprawi ale wszystko jest tak jak było.
Tworzymy bardzo fajny związek ale seks jest taki sobie. Co mam robić? Jak go namówić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nieładnie z jego strony. Widać trafił Ci się egoista.Dla mnie osobiście zaspokojenie swojej partnerki jest najwiekszym priorytetem. Potem ja. Moze puść mu jakiś film na youtube jak sie zająć kobietą? Rozmawiaj z nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla chcącego nic trudnego jak by chciał to by sie wstrzymał. Chłopy w łóżku to egoisci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże

Wklej fotkę i nr tel do siebie. Pomoc niewykluczona ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie oskarżajmy zaraz zbyt pochopnie jestem przekonany ,że prześladuje go przedwczesny wytrysk. Sam prawie przez całe dorosłe życie męczyłem się z podobną sytuacją. Czułem się okropnie,występują przy tym zaburzenia erekcji,nie pomagały żadne leki i żele,których jeszcze wówczas (ze 20 lat temu) nie było.Dopiero jak pojawił się kilka lat temu orgasm control, wystarczy kilka tabletek aby sytuacja zmieniła się całkowicie.Jest lepsza erekcja ,która powoduje pewność siebie,no i co najważniejsze dłuższy satysfakcjonujący stosunek.Polecam mężowi ,można już kupić bez recepty,wziąć międzyczasie gra wstępna ,masażyk po kilkunastu minutach jest OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozmawiam, rozmawiam ale ciągle jest tak samo. Czyli...kiepsko :( Szczerze? To już wolę wieczorem położyć się spać i zasnąć niż uprawiac seks, który mnie męczy i z którego nie mam zadnej satysfakcji. Filmy oglądaliśmy ale on tak szybko się nakręcal, ze kończył w 2 sekundy, odwracał sie i normalnie zasypiał. Tyle z seksu. Dramat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pisze tutaj o filmach erotycznych ale o firmach instruktażowych o seksie (takich jak zaspokoić swoją partnerkę). Jest ich wbrew pozorom dośc sporo na youtube. Poszukaj i niech obejrzy. Ewentuanie weź sprawę w swoje ręce. Kup mu prezerwatywy prązowane, takie ktore ograniczają dopływ krwi do penisa, ewentualnie pierścień na penisa i powiedz,ze nie bedzie sexu dopóki on tego nie naloży. Śweitne są równeiż chusteczki oc wipes. Uzyj w ramach gry wstępnej. Wsmaruj mu w penisa zawartość takiej chusteczki. Tylko niech on od razu sie nie pakuje w Ciebie ale poczekajcie trochę. Powinno go chociaż trochę znieczulic i będziie mógł o wiele dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można te chusteczki stosować razem z prezerwatywą? Bo stosujemy na co dzień prezerwatywy ( próbowaliśmy również tych przedłużających wytrysk ale średnio dzialały). I gdzie je dostane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałem przez internet. w wielu sklepach. No cóż. Nie na każdego gumka działa bo problem przedwczesnego wytrysku inaczej by nie istniał. Spokojnie można stosować chusteczki razem z prezerwatywą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Migrena (8 odpowiedzi)

Miewam bardzo silne migreny. Czuję się wtedy jakby mi głowę rozsądnego, wymiotuje i leżę w...

Depresja (4 odpowiedzi)

Zmagam się z depresją mam czarne myśli najchętniej to już nie chcę żyć nie mam wsparcia od...

Anemia w ciąży - jakie tabletki na niedobór żelaza? (35 odpowiedzi)

jakie tabletki przyjmujecie na niedobór żelaza w ciaży? odebrałam wyniki i okazało się że mam...

do góry