Widok

Szycie firan w Gdańsku - gdzie?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę polećcie mi sprawdzoną krawcową, która ładnie szyje firany z przyniesionego materiału- chodzi o wszycie taśmy, gipiury i upięcie - najlepiej Przymorze i okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś poleci sprawdzoną krawcową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z was ma firany laserowe https://firanybachowice.pl/53-firany-i-zaslony-wycinane-laserowo? Jakie są wasze opinie na temat tego rodzaju dekoracji okiennej? Czy są trwałe i czy łatwo jest je utrzymać w czystości? Chętnie wysłucham waszych doświadczeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na przymorzu koło rynku w tzw. podkowie, koło "kleksa".
Jaka jest jakość ich usług, nie wiem bo nie korzystałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
prosto i na temat, liroj merlin
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Hallera jest fajna krawcowa. Pomiędzy Mickiewicza a Kościuszki. Po prawej stronie w kierunku Brzeźna :) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdzona krawcowa -Gdańsk Ujeścisko na przemyskiej. Fajna babka i zna się na szyciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A krawcowa na ul. Jagiellońskiej lub obrońców wybrzeża ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżam wątek - czy możecie kogoś polecić do szycia firan - sprawdzonego i w miarę niedrogiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polećcie proszę kogoś sprawdzonego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Wajdeloty 23 super babka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
babka tanio szyje, firany standardowe 3x2 -15 zł , 663387111
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szyłam w Leroy Merlin w Gdańsku na Szczęśliwej.Jestem zadowolona.Kobieta miała trochę pracy bo firany są długie spięte bo bokach i z trzech długości.Zrobiła to dobrze i obszyła cieniutką lamówką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolę sobie podbić temat. Mianowicie mam niewymiarowe okna w kamienicy .Gdzie w dobrej cenie kupię i uszyję firany? Bo orientowałam sie i niektóre sklepy to mają kosmiczne ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak bywa. Dużo zależy od tego z jakiego materiału kupujesz firanę.Jesli jest to jakaś gruba firana z koronki to zapłacisz sporo. Woale i muśliny również swoje potrafią kosztowac. Chociaż mi osobiscie takie grube firany się średnio podobają. Wolę delikatne firanki na oknach. W pomieszczeniu dzięki temu jest o wiele więcej światła i jest przyjemniej. Jesli chcesz zaoszczędzić to zastanów się nad zamówieniem takiej firanki przez internet. Dobre ceny mają na przyklad w Firaneo
https://firaneo.net/firany-szyte-na-wymiar
Uszycie firanki to koszt ok 10 zł z tego co pamiętam. A jakość bardzo dobra, fajne krawcowe tak więc można się z nimi dogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz gipiury do firanek http://gipiurowo.pl/1_10_sklep.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

poszukiwany dobry psycholog na terapie malzenska (23 odpowiedzi)

Czy kto moze polecic? Obojetnie kobieta czy mezczyzna. Najlepiej w Gdansku, ewentualnie Pruszcz,...

Zmarszczki na czole (127 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

Naturalne sposoby leczenia (6 odpowiedzi)

Czy znacie może jakieś dobre naturalne sposoby leczenia oraz dbania o zdrowie? Co się u Was...

do góry