Widok

Szycie sukni ślubnej

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, czy jest ktoś, kto mógłby polecić dobrą krawcową/salon krawiecki, gdzie uszyją mi suknię ślubną, wzorując się na zdjęciu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak szuka Pani dobrego salonu to polecam Laura Romano, Gdynia Chwarzno- pięknie szyją. Ja tez przyszlam z wlasnym projektem i wyszlo jeszcze piekniej niz sie spodziewalam. Panie doradzaja i słuchają w dodatku sa przesympatyczne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję za polecenie :) Czy "własny projekt" mogę rozumieć jako kilka zdjęć wymarzonej sukni? Ile mniej więcej trwa cały proces (do odbioru sukni)? I jakie są koszta uszycia sukni ślubnej w tym salonie? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja pokazalam pare zdjęć które modele najbardziej mnie interesowały i potem dobieralysmy wspólnie koronki, dlugosci, dodatki itp. Zdecydowalam sie na wypożyczenie i nową sukienkę taką jak chciałam i uszytą na miarę mialam za 70% ceny, cena kupna z tego co pamiętam to ok 2900
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkie dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www laneti .pl tel 503646611
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bellis suknie ślubne Wrzeszcz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ewelina, oby jak najdalej od Marry Me w Gdańsku. Panie może i uprzejme ale maja ogromne opóźnienia. Suknie wydawane na dzień przed, pierwsze przymiarki na tydzień przed. Sama swoja suknie musiałam wyczekać (4h) dzień przed ślubem. Finalnie otrzymałam ją o 22:30 a Panie w sklepie poprawki robiły na klej. Marne wykończenie. Właścicielka salonu będąc w tym czasie w salonie, gdy poprosiliśmy o rabat za to wszystko udawała, że ona nie ma kontaktu teraz z właścicielem. Wstydziła się przyznać, że to jej salon! Nie polecam, zaoszczędzisz mnóstwo stresu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry